خالقی‌فر: نصیرزاده جواب تلفن ما را نمی‌دهد و بلاتکلیف هستیم/ درست نیست که ۳ تیم فدای تراکتورسازی شوند

مهاجم تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز در هفدهمین دوره لیگ برتر گفت: من و اکثر بازیکنان گسترش فولاد بلاتکیف هستیم و نصیرزاده هم به‌عنوان مدیرعامل باشگاه جواب تلفن ما را نمی‌دهد.

رضا خالقی‌فر در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی در مورد وضعیتش برای فصل آینده گفت: من با گسترش فولاد قرارداد دارم، اما تکلیف باشگاه مشخص نیست و من به همراه تعدادی از بازیکنان بلاتکلیف هستیم. در باشگاه هم متأسفانه غیر از آقای آذرنیا کسی جوابگو نیست، آقای نصیرزاده هم مدیرعامل باشگاه است که جواب تلفن را نمی‌دهد. او جواب بازیکنان گسترش فولاد را نمی‌دهد، اما قرارداد سرمربی تراکتورسازی را امضا می‌کند!

مهاجم تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز در ادامه همچنین خاطر نشان کرد: من در حال حاضر چند پیشنهاد دارم، اما تکلیفم را نمی‌دانم. اگر باشگاه به ما نیاز دارد حداقل این موضوع را اعلام کنند و اگر هم نیاز ندارد، به ما بگویند که تکلیف‌مان را بدانیم. من دوست ندارم با باشگاه گسترش فولاد وارد چالش شوم و دلخوری به وجود بیاید. این باشگاه برایم قابل احترام است، ولی این رفتارها حرفه‌ای نیست که تکلیف‌مان را ندانیم.

وی در خاتمه تصریح کرد: اگر آقای نصیرزاده مدیرعامل گسترش فولاد است، بهتر است که جواب تماس‌های ما را بدهد تا تکلیف‌مان را بدانیم. الان همه چیز به تراکتورسازی خلاصه شده است. این درست نیست که در فوتبال تبریز سه تیم ماشین سازی، گسترش فولاد و شهرداری تبریز فدای تراکتورسازی شوند. این سه تیم در سال‌های گذشته کمک بزرگی برای تراکتورسازی بودند و سیاست‌های اخیر باعث اُفت فوتبال تبریز خواهد شد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار