فغانی: از خوشحالی مردم و جامعه داوری خوشحالیم؛ جداول برای من ملاک نیستند

وبسایت رسمی توپ - داور پرافتخار فوتبال کشورمان پس از دیدار آلمان و مکزیک گفت و گویی را انجام داد.

به گزارش وب سایت نود، علیرضا فغانی به همراه محمدرضا منصوری و رضا سخندان در بازی تیمهای آلمان و مکزیک نمایش خوبی داشتند و یکی از بهترین قضاوت ها تا اینجای مسابقات جام بیست و یکم را به ثبت رساندند. فغانی درباره اولین تجربه قضاوت در جام جهانی گفت.

آقای فغانی تبریک می گوییم. اولین قضاوت خود در جام جهانی را با موفقیت پشت سر گذاشتید.

ممنونم از شما. طبق قانون فیفا داوران نمیتوانند درباره مسابقه صحبت کنند اما خوشحالم که مردم و جامعه داوری و فوتبال از قضاوتم راضی هستند. کار خدا بود که بتوانم در این مسابقه به همراه تیمم عملکرد خوب و قابل قبولی داشته باشم.

همانطور که گفتید تیم داوری تان هم نمایش قابل قبولی داشتند.

دقیقا همینطور است. آقایان سخندان و منصوری همراه من بودند و هماهنگی خوبی بین ما برقرار بود و توانستیم در کنار هم خوب کار کنیم.

بعد از پایان مسابقه، جدولی منتشر شد که در آن شما بالاترین نمره را در میان داوران حاضر در مسابقات تا به اینجا به دست آورده بودید. در این باره هم صحبت می کنید.

این گونه جداول و رده بندی ها برایم ملاک نیست و کار خودم را انجام می دهم. ما همیشه سعی می کنیم در هر بازی که به میدان می رویم بهترین قضاوت خود را انجام دهیم و به بقیه مسائل توجه نداشته باشیم.

به عنوان سوال پایانی در حال حاضر برنامه تان چگونه خواهد بود؟

ما امروز ریکاوری می کنیم تا بدن هایمان به حالت اولیه برگردد و سپس منتظر خواهیم بود تا قضاوت بعدی در صورت صلاحدید به ما برسد.

حرف آخر...

از مردم ایران تشکر می کنم که لطفشان همیشه شامل حال ما شده است. ما هم از موفقیت های تیم ملی فوتبال ایران به وجد آمده ایم و خوشحال هستیم. امیدوارم این روند افتخار آٰرینی ها تداوم داشته باشد.

 

۲۰۵۱

 
 
 
ایلنا

وب سایت نود

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار