منشا و چالش فراموشی یک فصل تاریک

گادوین منشا مهاجم نیجریایی تیم پرسپولیس امیدوار است در فصل دوم قراردادش بدرخشد و روزهای تاریک لیگ هفدهم را به باد فراموشی بسپارد.

به گزارش "توپ"، تمرینات تیم پرسپولیس از شنبه آغاز شده و شاگردان برانکو ایوانکوویچ از روز گذشته تمرینات بدنسازی را زیر نظر مارکو سپری می کنند. در بین سرخپوشان، سرنوشت گادوین منشا به بسته یا بازماندن پنچره موکول بود اما سرانجام پروفسور تصمیم گرفت به مهاجم سیه چرده اش اعتماد کند و در سال دوم قرارداد این بازیکن نیز از او بهره ببرد.

 

 

منشا لیگ شانزدهم را با درخشش در مسابقات آسیایی آغاز کرد اما نتوانست روند خوبش را ادامه دهد و تنها ۴ گل در لیگ شانزدهم به ثمر رساند تا حتی دومین گلزن برتر سرخ ها نیز نباشد.

 

با این وجود، او اکنون جزو ۵ گلزن برتر خارجی تاریخ باشگاه پرسپولیس است و با درخشش در لیگ هفدهم می تواند این عنوان را با اختلاف نسبت به آلن ویتل به دست بیاورد.

 

 

گادوین منشا اولین فصل حضورش در لیگ ایران را با درخششی غیرقابل باور سپری کرد و در پایان لیگ شانزدهم، قیمتی میلیاردی در بازار نقل و انتقالات به خود گرفت اما انتظارات را برآورده نکرد و حالا شاید لیگ هجدهم آخرین فرصت برای منشا جهت عوض کردن نگاه هواداران نسبت به خود باشد.

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار