پومسه‌روهای زن اعزامی به بازی‌های آسیایی معرفی شدند

با اعلام نایب رئیس بانوان فدراسیون تکواندو اعضای تیم‌ملی پومسه زنان کشورمان برای حضور در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ معرفی شدند.

و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، هجدهمین دوره بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ در بخش تکواندو (پومسه و کیوروگی) از ۲۸ مردادماه به مدت ۵ روز در اندونزی برگزار می‌شود. این رقابت‌ها در بخش پومسه روز ۲۸ مردادماه انجام خواهد شد.

برهمین اساس اردوی تیم‌ملی پومسه زنان کشورمان از روز ۱۲ خردادماه تمرینات خود را زیر نظر فاطمه اسدپور به عنوان سرمربی آغاز کرده‌اند. همچنین با توجه به شرایطی که اجرا فرم های بخش پومسه نوین دارد مژده سلیمان پور (مربی ژیمناستیک) نیز در کنار تیم حضور دارد.

با اعلام زهرا سروی نایب رئیس فدراسیون تکواندو، مهسا صادقی، مرجان سلحشوری، مرجان تاجی رستم آبادی و فاطمه حسام اعضای تیم‌ملی پومسه کشورمان را تشکیل می‌دهند. نرگس میناخانی نیز به عنوان ذخیره در کنار تیم حضور دارد.

 پس از پیشنهاد فدراسیون تکواندو کشورمان مبنی بر اضافه شدن پومسه به بازی‌های آسیایی و موافقت کمیته برگزاری بازی‌ها، برای نخستین بار در هجدهمین دوره این مسابقات شاهد برگزاری رقابت‌های پومسه خواهیم بود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار