پاداش‌های معوقه کمانداران در آستانه بازی‌های آسیایی پرداخت شد

بعد از سال‌ها تأخیر در پرداخت پاداش‌های چند صد میلیونی به کمانداران، بالاخره وعده‌ها در آستانه بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ تحقق یافت.

، پس از پرداخت نیمی از پاداش معوقه زهرا نعمتی برای کسب سهمیه المپیک ریو توسط غلامرضا شعبانی بهار، رئیس جدید فدراسیون تیراندازی با کمان در روزهای اخیر، پرداخت پاداش به دو جوان کماندار نیز مطرح شد.

از طرف رئیس فدراسیون برای سوگند رحمانی و امیدرضا صفایی‌پور که موفق به کسب سهمیه المپیک جوانان شده‌اند، پنج میلیون تومان‌ پاداش در نظر گرفته شده است که پاداش رحمانی پرداخت شده و پاداش صفایی‌پور نیز به‌زودی پرداخت می‌شود.

همچنین اسماعیل عبادی که از بازی‌های آسیایی دوره قبل در اینچئون منتظر دریافت نیمی از پاداش ۲۰۰ میلیون تومانی خود بود، بالاخره در روزهای پایانی ریاست شجاعی در فدراسیون تیراندازی با کمان پاداش خود را دریافت کرده است تا به این ترتیب بخش عمده‌ای از پاداش‌های معوقه فدراسیون پرداخت شود.

اسماعیل عبادی و زهرا نعمتی در زمان ریاست شجاعی قرار بود به ترتیب برای کسب مدال طلا در بازی‌های آسیایی اینچئون و کسب سهمیه المپیک ریو ۲۰۰ و ۱۰۰ میلیون تومان پاداش دریافت کنند که تنها پرداخت نیمی از پاداش عبادی محقق شده بود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار