گزارش تمرین پرسپولیس| تذکر کریم باقری به تماشاگران به دلیل شعار علیه احمدزاده/ غیبت منشا و حضور یک بازیگر

تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس برای حضور در لیگ هجدهم از امروز (شنبه) آغاز شد.

خبرنگار ورزشی , دور جدید تمرینات پرسپولیس برای حضور در لیگ هجدهم از ساعت ۱۷ امروز (شنبه) در ورزشگاه شهید کاظمی و با حضور ۲۰ بازیکن از سر گرفته شد.

* در تمرین امروز, سید جلال حسینی, حسین ماهینی, کمال کامیابی‌نیا, بشار رسن, شجاع خلیل‌زاده, علی‌ علیپور, امید عالیشاه, احمد نوراللهی, شایان مصلح, سیامک نعمتی و تعدادی از بازیکنان امید و جوان پرسپولیس حضور داشتند.

* مهدی شیری و مهدی شریفی دو بازیکن جدید پرسپولیس در این تمرین حضور پیدا کردند.

* به غیر از علیرضا بیرانوند و وحید امیری که با تیم ملی ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ حضور دارند, گادوین منشا و محمد انصاری غایبان تمرین امروز سرخ‌پوشان بودند. انصاری در ابتدای تمرین در ورزشگاه شهید کاظمی حضور پیدا کرد و برای غیبت در این جلسه تمرینی از برانکو اجازه گرفت.

* بازیکنان پرسپولیس لباس‌هایی با طرح جدید و یکدست قرمز بر تن کرده‌اند و کادر فنی نیز لباس‌هایی فسفری‌ رنگ پوشیده‌اند.

* حمیدرضا گرشاسبی سرپرست باشگاه پرسولیس که در تمرین حضور داشت بعد از نشست ۳۰ دقیقه‌ای با برانکو در رختکن نیز با بازیکنان جلسه‌ای برگزار کرد.

* حسین سلیمانی بازیگر سینما و تلویزیون به همراه برادر حسین ماهینی در ورزشگاه حاضر شدند و تمرین شاگردان برانکو را از نزدیک تماشا کردند.

* حدود ۲۰۰ هوادار در ورزشگاه حضور داشتند و به تشویق بازیکنان و کادر فنی پرسپولیس پرداختند.

* درحالی که هواداران با طعنه و کنایه عیله بازیکنان جدا شده از پرسپولیس از جمله فرشاد احمدزاده شعار سر می‌دادند, کریم باقری به سمت آنها رفت و از هواداران خواست که به بازیکنانی که پیش از این برای تیم زحمت کشیده‌اند بی‌احترامی نکنند و فقط پرسپولیس را تشویق کنند.

* محسن ربیع‌خواه که هنوز مصدومیتش به طور کامل بهبود نیافته, در تمرین امروز به صورت اختصاصی تمرین کرد.

* بازیکنان در ابتدای تمرین مشغول دویدن به دور زمین شدند و در ادامه به مشغول حرکات کششی و هوازی به کمک توپ شدند. در ادامه سرخ‌پوشان به فوتبال درون‌تیمی روی آوردند.

* تمرین پرسپولیس فردا (یکشنبه) در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار خواهد شد.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار