جام جهانی ۲۰۱۸| اومتیتی: توپ به دستم برخورد کرد اما از تصمیم داور متعجب شدم/ از بازی‌مان راضی هستیم

مدافع تیم ملی فوتبال فرانسه از تصمیم داور مبنی بر اعلام پنالتی به ضرر تیمش پس از خطای هندی که انجام داد، ابراز تعجب کرد.

، ساموئل اومتیتی پس از برتری ۲ بر یک تیمش مقابل استرالیا در گروه C جام جهانی ۲۰۱۸، درباره خطای هندی که انجام داد تا استرالیا به گل برسد، اظهار داشت: من به هوا پریدم و زمانی که می‌خواستم بچرخم، توپ به دستم برخورد کرد و داور اعلام پنالتی کرد که واقعاً از این تصمیم متعجب شدم. به هر حال ما به چنین اتفاقاتی در بازی‌ها عادت داریم. از هم‌تیمی‌هایم بابت حمایت‌های‌شان تشکر می‌کنم و به لطف حمایت‌های آنها توانستم دوباره تمرکزم را به دست بیاورم.

وی افزود: حالا باید به فکر لذت بردن از این برد باشیم. اشتباهات سهوی که مرتکب شدم، گاهی اوقات رخ می‌دهد. مهم آن است که از چنین اتفاقاتی بگذریم.

اومتیتی عنوان کرد: برد، برد است، حتی اگر همه چیز ایده‌آل نباشد. از بازی‌مان راضی هستیم، اما باید بیشتر کار کرده و مشکلات‌مان در این بازی را بررسی کنیم. ما در برخی جابه‌جایی‌ها در زمین خوب نبود. هر چند نباید فراموش کنیم که چمن این زمین خیلی خشک بود و این، حرکت ما را سخت می‌کرد. به هر حال شروع خوبی داشتیم و به برد رسیدیم.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار