والیبال قهرمانی جوانان دختر آسیا| ایران مغلوب میزبان شد

تیم والیبال جوانان دختر ایران دیدار آسیایی خود را به میزبان واگذار کرد.

خبرنگار اعزامی از ویتنام، تیم جوانان دختر کشورمان در ادامه نوزدهمین دوره مسابقات قهرمانی دختران زیر ۱۹ سال آسیا امروز (شنبه) به مصاف تیم ویتنام رفت. این دیدار در شرایطی برگزار شد که هر دو تیم برای کسب عنوان پنجم تا هشتمی به رقابت پرداختند‌. دیداری که در پایان با نتیجه ۳ بر ۲ به سود تیم ویتنام به پایان رسید.

دراین بازی تیم ایران در ست‌های اول و چهارم با امتیاز ۲۵-۱۹ و  ۲۵- ۱۸ به پیروزی رسید. تیم ویتنام نیز با امتیازهای ۲۵-۱۴ در ست دوم، ۲۵- ۱۸
در ست سوم و ۱۵-۱۳ در ست پنجم به پیروزی رسید.

تیم ایران در ابتدا با ترکیب مونا آشفته، زهرا صالحی،فاطمه عنایت، الهه حلاج، رقیه جهانی، آی‌تک سلامت دیدار خود را آغاز کرد. ست نخست این دیدار با حمله خوب بازیکنان ایران آغاز شد. دریافت های مناسب تیم ایران نیز مزید بر علت شد تا تیم ایران این ست را با پیروزی و با نتیجه ۲۵-۱۹پشت سر بگذارد.

ست دوم در شرایطی با شکست برای تیم ایران رقم خورد که فضای سالن و تشویق های تماشاچیان ویتنامی فضای سالن را سنگین تر از قبل کرد.
دراین ست تیم ایران شروع خوبی نداشت. اشتباهات فردی بازیکنان باعث شد تا ویتنامی ها از شرایط به نفع خود سود ببرند و این ست را با نتیجه ۲۵-۱۴به پیروزی برسند.

در ست سوم حمله های برگشتی تیم ایران در لحظات حساس بازی دقیق نبود. در این ست ویتنام به سرعت فاصله امتیاز خود را افزایش داد. دراین ست نیز ویتنام توانست با نتیجه۲۵-۱۸ به پیروزی برسد.

بازیکنان ایران در ست چهارم با تکیه بر سرویس های خوب، توپ گیری های بهتر توانست با نتیجه ۲۵-۱۸ برنده بازی باشد تا تکلیف پیروز بازی در ست پنجم مشخص شود.

ست پنجم بازی پایاپایی هردو تیم داشتند و درنهایت این ست با نتیجه ۱۵-۱۳ به سود تیم ویتنام به پایان رسید.

تیم ایران برای کسب عنوان هفتم و هشتم فردا (یکشنبه) به مصاف تیم قزاقستان می رود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار