جام جهانی ۲۰۱۸| نیمه نخست جنگ سرد استرالیا و فرانسه برنده نداشت

سومین روز از جام بیست‌و‌یکم با جدال نایب قهرمان یورو ۲۰۱۶ و تیم اول آسیا در رنکینگ فیفا آغاز شد که این جدال در پایان نیمه نخست برنده نداشت.

، در آغاز سومین روز از جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، امروز (شنبه) از ساعت ۱۴:۳۰ به وقت تهران تیم‌های ملی استرالیا و فرانسه در ورزشگاه کازان آره‌نای شهر کازان به مصاف یکدیگر رفتند، که این بازی در پایان ۴۵ دقیقه نخست نه برنده داشت نه گل.

همانطور که انتظار می‌رفت، تیم پرستاره دیدیه دشان در اکثر دقایق توپ و میدان را در اختیار داشت و میل بیشتری به حمله نشان داد اما استرالیا هم به ضدحملات و ضربات شروع مجدد چشم دوخته بود تا از این طریق بتواند دروازه نایب قهرمان یورو ۲۰۱۶ را تهدید کند و یک بار هم موفق به انجام این کار شد که این خطر با واکنش به موقع هوگو یوریس دفع شد و او در نود و نهمین بازی ملی‌اش دروازه خروس‌ها را از فروپاشی نجات داد.

بازی فیزیکی استرالیا در این دیدار مانع از آن شد که فرانسوی‌ها بازی روان همیشگی خود را به معرض نمایش بگذارند و خروس‌ها با وجود تلاش‌های بیشترشان برای گشودن دروازه حریف در نهایت راه به جایی نبردند. در سمت مقابل اما استرالیایی‌ها در دقیقه پایانی نیمه اول حمله خطرناکی روی دروازه فرانسه ترتیب دادند که آن هم به جایی نرسید و به این ترتیب دو تیم با تساوی بدون گل به رختکن رفتند.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار