جام جهانی ۲۰۱۸| بازتاب شکست مراکش برابر ایران در رسانه‌های عربی/ از فرو ریختن با آتش دوست تا اشک و حسرت

پیروزی تیم ملی فوتبال ایران برابر مراکش در بازی نخست گروه B جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه بازتاب‌ کسترده‌ای در رسانه‌های جهان عرب داشت.

، سایت روزنامه الیوم ۲۴ مراکش با انتخاب تیتر «گل مرگبار باعث شکست مراکش در بازی نخست جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه شد» نوشت: مراکش با وجود فرصت‌های فراوان نتوانست به موفقیتی برابر ایران دست یابد و حریف به لطف گل به خودی مراکش به پیروزی رسید.

این رسانه مراکشی سپس با انتشار تصویری از اشک و حسرت بازیکنان تیم ملی این کشورش برابر ایران خبر داد.

سایت عاجل عربستان نیز تیتر «فرو ریختن مراکش با آتش دوست» را برگزید و در مطلب خود آورده است: مراکش تسلط خوبی بر بازی داشت اما فرصت‌های زیادی را از دست داد و سرانجام با گل به خودی در دقیقه پنجم وقت‌های اضافه شکست برابر ایران را پذیرا شد.

روزنامه الریاضیه عربستان شکست تیم ملی فوتبال مراکش را در صدر اخبار صفحه نخست سایت خود قرار داد و می‌نویسد: مراکش در بازی نخست یکی از سخت‌ترین گروه‌های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با دستان خالی بیرون آمد و در مقابل، ایران با گل مرگبار مهاجم مراکش به پیروزی یک‌ بر صفر دست یافت. این نتیجه سومین شکست تیم‌های ملی عربی در جام جهانی ۲۰۱۸ پس از عربستان و مصر برابر تیم‌های ملی روسیه و اروگوئه بود.

روزنامه استادالدوحه قطر نیز با اشاره به شکست دردناک تیم ملی فوتبال مراکش برابر ایران نوشت: مراکش با این شکست در شرایط بسیار سختی جهت صعود به مرحله بعدی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه قرار گرفت. به ویژه این‌که ۲ بازی بعدی مراکش با مدعیان قهرمانی این رقابت‌ها خواهد بود.

دیگر روزنامه قطری یعنی الوطن نیز شکست مراکش را بازتاب داد و در گزارش خود آورده است: مراکش تاوان فرصت‌های از دست‌رفته را با گل ثانیه‌های پایانی داد و کار غیرممکنی برای صعود از مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه پیش‌رو دارد. این تیم متحمل شکست فاجعه‌باری برابر ایران با گل به خودی شد.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار