جام جهانی ۲۰۱۸| سلطانی‌فر: بچه‌های تیم ملی ایران عیدی بزرگی به مردم دادند/ سه سال منتظر این روز بودیم

وزیر ورزش و جوانان و گفت: سه سال منتظر چنین روزی بودیم و بچه‌های تیم ملی در عید بزرگ فطر عیدی دیگری به ما دادند و دومین پیروزی تاریخ فوتبال کشور در ادوار جام جهانی رقم خورد.

، مسعود سلطانی‌فر بعد از پیروزی تیم ملی ایران مقابل مراکش در نخستین بازی خود در جام جهانی روسیه گفت: امروز ۸۰ میلیون ایرانی و بسیاری از هموطنانی که به شهر سنت پترزبورگ آمدند از این نتیجه احساس غرور می کنند و شادمان هستند.

وزیر ورزش و جوانان افزود: سه سال منتظر چنین روزی بودیم و بچه‌های تیم ملی در عید بزرگ فطر عیدی دیگری به ما دادند و دومین پیروزی تاریخ فوتبال کشور در ادوار جام جهانی رقم خورد.

وی ادامه داد: این برد شیرین موجب غرور همه ایرانیان، افزایش وحدت و انسجام ملی خواهد شد و امیدوارم تیم ایران بتواند در دو بازی آینده که بسیار سخت‌تر است آبرومند و در خور شان نام ورزش ایران ظاهر شود.

سلطانی‌فر با تشکر از مسئولان فدراسیون فوتبال، همکاران خود در وزارت ورزش و جوانان، کادر فنی و بازیکنان تیم گفت : امروز شاهد بودیم هزاران نفر از ایرانیان از سراسر جهان عاشقانه تیم ملی کشورشان را تشویق کردند و دلشان با تیم ملی بود و دعای خیر آنها پشتوانه بازیکنان ایران در بازی‌های آینده و در این گروه دشوار است.

وی با تقدیر از زحمات زیاد سفیر ایران در مسکو تاکید کرد: ایرانیان حاضر در محل مسابقات جام جهانی در کمال امنیت و با حمایت و همراهی سفارت ایران حضور یافتند و جای تشکر دارد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار