والیبال قهرمانی جوانان دختر آسیا|وادی: ایران با غیرت هند را شکست داد

مشاور فنی تیم والیبال جوانان دختر گفت: بازی عالی برابر هند داشتیم و بازیکنان ایران با غیرت جنگیدند.

خبرنگار اعزامی تسنیم از ویتنام ، ابراهیم وادی پس از صعود تیم جوانان دختر ایران به حمع هشت تیم برتر آسیا گفت: بازی بسیار خوبی را برابر تیم هند برگزار کردیم. در بازی امروز پاسور تیم متنوع کار کرد و عملکرد عالی داشت. دریافت ها به طور صد درصد عالی بود. از بازیکنان این تیم بسیار راضی هستم.

وی افزود: ابتدای بازی بازیکنان کمی استرس داشتند. به هرحال هردو تیم می خواستند به جمع هشت تیم برتر راه پیدا کنند. تیم هند در سید دو قرار داشت و دوره قبل تیم جوانان ایران را سه برصفر شکست داده بود. تیم دختران ایران پس از گذشت دقایقی توانستند توانایی وقدرت واقعی خود را در زمین به نملیش بگذارند.

مشاور فنی تیم جوانان دختر ادامه داد: هوای سالن بازی بسیار گرم بود. تهویه سالن مناسب نبود و بازیکنان ایران در این هوای بد با غیرت جنگیدند. بازیکنان تک به تک تکالیف خود را به خوبی اجرا کردند. خداراشکر کادرفنی و تمام اعضای تیم متحد و یک دل برای پیروزی این تیم تلاش می کنند.

وادی با اشاره به بازی سخت برابر تیم ژاپن اظهار داشت: ژاپنی ها امروز در سالن حضور داشتند و تیم ایران را آنالیز کردند. ما نیز آنالیز دقیقی از این تیم داریم. روی سرویس های هدفمند باید کارکنیم. تیم ایران تلفیقی از قدرت و سرعت است. در مقابل تیم حریف نیز یکی از قدرت های والیبال بانوان آسیاست اما نگرانی نداریم. خواستن توانستن است و برای بازی فردا آماده ایم. پسران هم پله پله بالا آمدند و بهترین دنیا شدند. در بانوان نیز این اتفاق رخ خواهد داد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار