مراسم تجلیل از ورزشکاران و هیئت‌های برتر جزیره کیش با همت افشارزاده و سازمان ورزش کیش/ اسکواش برترین هیئت جزیره+ تصاویر

مراسم تجلیل از قهرمانان ورزشی کیش و هیئت‌های برتر این جزیره شب گذشته در سالن همایش‌های بین المللی خلیج فارس و با حضور مدیرعامل منطقه آزاد کیش، جمعی از مسئولین ورزش کشور و همچنین قهرمانان و پیشکسوتان برگزار شد.

، ورزش کیش که بعد از یک دوره رخوت و سکوت مدتی است با حضور بهرام افشارزاده، مدیر باسابقه ورزش و شورایی متشکل از ورزشکاران، قهرمانان و مدیران خوش نام جان تازه ای گرفته روز گذشته میزبان افتخارآفرینان این جزیره در میادین بین المللی و جهانی بود.

با برنامه ریزی صورت گرفته از سوی سازمان ورزش کیش پیشکسوتان و قهرمانانی همچون حسن روشن، حسین کلانی، حمید استیلی، فرشاد پیوس، محمد پنجعلی، مهرداد میناوند، پرویز بروند، حاج رضایی، خواهران منصوریان از ووشو، نیلوفر اردلان و توسلی از تیم ملی فوتسال، زهرا نعمتی از تیر و کمان، زهرا اینچه درگاهی رئیس فدراسیون ژیمناستیک، شعبانی‌بهار رئیس فدراسیون تیر و کمان، علی‌نژاد رئیس فدراسیون ووشو و مجدآرا رئیس فدراسیون همگانی بهمراه تعدادی از سردبیران ورزشی خبرگزاری‌ها و روزنامه های کشور بعنوان میهامانان ویژه مراسم از تهران راهی مراسم شدند.

مراسم با پخش قران و سرود جمهوری اسلامی و پخش کلیپی از فعالیت‌های ورزشی صورت گرفته در این جزیره آغاز و در ادامه صحبت‌های محمود افشاردوست رئیس هیئت مدیره سازمان ورزش کیش در خصوص اقدامات، فعالیت‌ها و برنامه ریزی‌های این موسسه پیگیری شد.

انصاری لاری، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش هم از نگاه حمایتی سازمان به ورزش کیش و همچنین پشتیبانی همه جانبه جهت تبدیل این جزیره به قطب برپایی تورنمنت‌های بین المللی و اردوی تیم‌های خبر داد و افزود: اعتقاد داریم که با بسط و گسترش ورزش چه در بعد قهرمانی و چه همگانی خدمت بزرگی به سلامتی و شادابی جامعه بخصوص نسل آینده خواهیم کرد. ضمن اینکه قصد داریم در بحث پشتوانه سازی و استعداد یابی و حمایت از تیم‌های ملی نیز گام‌هایی استوارتری برداریم.

وی با تقدیر و تشکر از بهرام افشارزاده پیشکسوت عرصه ورزش که سهم بسزایی در احداث مجموعه های ورزشی و رشد و پیشرفت ورزش کیش داشته برای هیات مدیره جدید و فعال سازمان ورزش آرزوی پیروزی و موفقیت کرد.

در ادامه این مراسم و با پخش کلیپی از افتخارآفرینی های زهرا نعمتی پرچمدار کاروان ورزشی کشورمان در المپیک ۲۰۱۶ ریو و دارنده مدال طلای پارالمپیک از این بانوی قهرمان تجلیل بعمل آمد.

داریوش ارجمند پیشکسوت عرصه هنر نیز ضمن اشاره به پتانسیل آب‌های نیلگون خلیج فارس و جزیره زیبای کیش بنمایندگی از جامعه هنر از مسئولین درخواست کرد تا برای تبدیل این جزیره به قطب گردشگری منطقه از هیچ تلاشی فروگذار نکنند.

در پایان نشست نیز از ورزشکاران شاخص این جزیره در رشته های ژیمناستیک، اسکواش و تیروکمان با اهدای لوح و هدایای نقدی تقدیر و تجلیل بعمل آمد.

ضمنا از غلامرضا جهانشاهی رئیس هیات اسکواش کیش بعنوان هیات برتر این جزیره تجلیل بعمل آمد. اسکواش ورزشکاران شاخصی را در رده های مختلف سنی تیمهای ملی داشته و برنامه ریزی مدونی در زمینه پشتوانه سازی دارد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار