آخرین وضعیت سهمیه بوکس و ژیمناستیک در جاکارتا از زبان رئیس و دبیر کل کمیته ملی المپیک

با توجه به صحبت‌های رئیس و دبیرکل کمیته ملی المپیک‌ احتمال افزایش دو سهمیه به بوکس و دو سهمیه دیگر به ژیمناستیک در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ وجود دارد.

شاهرخ شهنازی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی در خصوص جلسه ستاد عالی بازی‌های آسیایی اظهار داشت: ۲۷۵ ورزشکار مرد و ۱۰۵ زن در سیستم اعزام داریم و مجموعاً سقف نفرات ۳۸۰ نفر خواهد بود.

وی در ادامه افزود: از نظر تعداد رشته نیز حدود ۴۴ رشته اعزام که از ۲۹ فدراسیون هستند. چیزی حدود ۵۲ ماده ورزشی در اعزام خواهیم داشت.

دبیر کل کمیته ملی المپیک تاکید کرد: در مورد کادر فنی نیز بر اساس تناسب و استاندارد تعداد ورزشکار در کمیته برگزاری محاسبه و اعزام می‌شوند.

وی در خصوص افزایش سهمیه چند فدراسیون گفت: چند فدراسیون مانند بوکس و ژیمناستیک در خواست افزایش سهمیه داشتند که درخواست آنها به مرز نفراتی که می‌خواستند رسیده و اعتراض دیگری نخواهند داشت چون بررسی کارشناسی خوبی انجام شد و با نظر ستاد عالی تجدید نظری در تعداد نفرات آنها انجام شد.

رضا صالحی امیری، رئیس کمیته ملی المپیک نیز روز گذشته در حاشیه بازدید از فدراسیون قایقرانی گفت: افزایش سهمیه ژیمناستیک و بوکس منوط به بررسی در ستادی با حضور نصرالله سجادی، محمدرضا داورزنی، اصغر رحیمی، علی رغبتی است و اگر موافقت شود مشکلی نداریم که به آنها ۲ نفر اضافه شود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار