عزت‌کرامت: در چند سال گذشته ضرر کردم/ این بار باید تصمیمی درست بگیرم

کاپیتان تیم فوتبال نفت تهران در هفدهمین دوره لیگ برتر گفت: باید بهترین تصمیم را بگیرم و به تیمی بروم که دوباره مشکلات چند سال اخیر را نداشته باشم.

علیرضا عزت‌کرامت در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، در مورد اینکه بعد از سقوط نفت تهران چه تصمیمی برای فصل بعد خواهد گرفت، گفت: با اینکه نفت سقوط کرد، اما همه ما تا جایی که می‌توانستیم تلاش کردیم. من هم به‌عنوان بهترین توپ‌گیر در فصل گذشته انتخاب شدم که در برنامه نود هم عنوان شد. حالا هم چند پیشنهاد دارم که باید بهترین تصمیم را بگیرم و به تیمی بروم که دوباره مشکلات چند سال اخیر را نداشته باشم.

کاپیتان تیم فوتبال نفت تهران در هفدهمین دوره لیگ برتر در ادامه افزود: در این چند سال که در نفت بودم از لحاظ مالی و فوتبالی ضرر کردم و حالا باید انتخابی داشته باشم که کم و کاستی‌های چند سال اخیر جبران شود. به‌هرحال من متأهل هستم و باید همه جوانب را در نظر گرفته و یک تصمیم درست بگیرم.

وی در خصوص اینکه چه زمانی تیم جدیدش را انتخاب خواهد کرد نیز اظهار داشت: من عجله‌ای برای انتخاب ندارم و زمان زیادی هم باقی مانده است تا فصل نقل‌وانتقالات تمام شود. قطعاً همه شرایط را برای انتخاب تیم بعدی‌ام در نظر خواهم گرفت تا یک تصمیم خوب بگیرم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار