گئورگیف: بازیکنانم برابر ایران شجاعانه بازی کردند

سرمربی تیم والیبال جوانان دختر استرالیا گفت: از پیروزی برابر تیم ایران خوشحالم، بازیکنانم شجاعانه بازی کردند.

خبرنگار اعزامی از ویتنام، بوریس گئورگیف سرمربی استرالیا بعد پیروزی شاگردانش برابر تیم ایران گفت: ما همیشه بازی سختی مقابل ایران داشته‌ایم اما این بار توانستیم به خوبی برابر این تیم بازی کنیم. از نتیجه امروز بسیار خوشحالیم.

وی افزود: شروع بسیار بدی داشتیم، دو ست را  با اختلاف امتیاز واگذار کردیم. بازیکنان ما عصبی بودند و طبق برنامه کار نکردند، خوشبختانه ازست سوم به بعد با شجاعت بازی کردند و بازی در نهایت با پیروزی تیم استرالیا به پایان رسید.

وی افزود:  درست سوم  وقتی اختلاف امتیاز ما با تیم ایران کم شد به تدریج ما این اطمینان را حاصل کردیم که هنوز شانس پیروزی را داریم. خوشحالم که تلاشمان به ثمر نشست.

سرمربی تیم استرالیا ادامه داد: ما فهمیدیم وقتی ایران حمله می‌کند ما هم باید حمله کنیم این چیزی است که باعث شد تا در دیدار امروز برنده شویم.

سرمربی استرالیا همچنین درباره بازی آینده تیمش مقابل هنگ‌کنگ، عنوان کرد: بازی سختی خواهد بود. آنها سال گذشته در رده زیر ۱۸ سال ما را شکست دادند اما ما خودمان را به خوبی آماده کرده‌ایم. اگر خوب بتوانیم توپ را کنترل کنیم این شانس را خواهیم داشت که حمله کنیم. مطمئنم به خوبی می‌توانیم مقابل هنگ‌کنگ رقابت کنیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار