ابراهیم وادی: دریافت‌های خوبی از ست سوم نداشتیم/ مقابل ماکائو باید سرعتی بازی کنیم

مشاور فنی تیم والیبال جوانان دختر گفت: دریافت‌های تیم ایران در ست سوم برابر استرالیا خوب نبود، باتوجه به این نتیجه در بازی فردا باید پیروز شویم.

خبرنگار اعزامی از ویتنام،  ابراهیم وادی درباره بازی تیم ایران برابر استرالیا گفت: ست اول و دوم عملکرد تیم بسیار خوب بود. اما از ست سوم دریافت‌های تیم ایران خوب نبود.

وی افزود: زمانی که دریافت ضعیف باشد پاسور خوب تغذیه نمی شود. در مقابل از ست سوم استرالیا سرویس های خوبی زد. تیم ایران برای پیروزی در این بازی خود را آماده کرده بود اما متاسفانه باختیم.

مشاورفنی تیم جوانان دختر ادامه داد: به دنبال این بودیم که در گروه خودمان اول بشویم. باتوجه به شکست امروز برابر استرالیا، باید تمام تلاشمان را به کار بگیریم تا در بازی فردا برابر ماکائو پیروزی را به دست بیاوریم.

ابراهیم وادی یادآورشد: طبق برنامه ای که داشتیم در صورت قرار گرفتن درصدر گروه در مرحله بعد با تیم چهارم گروه دوم که به احتمال بسیار هند است بازی می کردیم. پس از آن با تیم قدرتمند ژاپن بازی داشتیم. اگر در جایگاه دوم قرار بگیریم با تیم قزاقستان روبرو خواهیم شد و سپس با تیم دوم گروه یک که احتمالا چین یا تایلند است بازی خواهیم کرد.

وی درباره تیم ماکائو (حریف ایران دربازی سوم) گفت: این تیم از بازیکنان کوتاه قامت اما سرعتی برخوردار است. بازیکنان ماکائو توپ گیر هستند. برابر این تیم باید سرعتی بازی کنیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار