گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از روسیه|غیبت مشکوک ۴ بازیکن در تمرین امروز؛ مصدومیت یا ترفند تاکتیکی کی‌روش برای گمراهی حریفان؟

چهار بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان در تمرین بعدازظهر امروز (یکشنبه) این تیم شرکت نکردند.

خبرنگار اعزامی از روسیه، تمرین بعدازظهر امروز (یکشنبه) ملی‌پوشان در کمپ استروگینوی روسیه با حلقه آنها دور کادرفنی و صحبت‌های فنی سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال ایران آغاز شد.

* این تمرین تحت تأثیر حضور علی کفاشیان، نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال قرار گرفته بود و اعضای کادرفنی تیم ملی نیز پس از مشاهده کفاشیان مدتی را به گفت‌و‌گو با او اختصاص دادند.

* مرحله نخست تمرینات ملی‌پوشان با انجام پاسکاری آغاز شد و به محض پایان این مرحله و آغاز تمرینات تاکتیکی، طبق قانون خبرنگاران به خارج از کمپ راهنمایی شدند.

* دروازه‌بانان تیم ملی نیز از ابتدا و به صورت جداگانه در گوشه‌ای از زمین مشغول انجام تمرینات اختصاصی بودند.

* نکته مهم تمرینات امروز ملی‌پوشان عدم حضور مهدی ترابی، مهدی طارمی، اشکان دژآگه و رامین رضاییان در تمرینات همراه سایر بازیکنان بود و این چهار ملی‌پوش با گرمکن در گوشه‌ای از زمین به نظاره تلاش همبازیان خود نشسته بودند.

* همراهان تیم ملی نیز در پاسخ به دلایل تمرین نکردن این چهار بازیکن و مصدومیت آنها سکوت کردند و هیچ حرفی نزدند. باید دید با توجه به حضور خبرنگاران در تمرین تیم ملی عدم حضور این چهار بازیکن در تمرین یک مسئله و ترفند تاکتیکی از طرف کادرفنی تیم ملی برای گمراهی حریفان بوده است یا آنها دچار مصدومیت هستند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار