لیگ جهانی کاراته استانبول| عسگری دومین نقره‌ای کاراته ایران در ترکیه

نماینده وزن ۷۵- کیلوگرم تیم ملی کاراته ایران با شکست مقابل کاراته‌کا اوکراینی به مدال برنز لیگ جهانی کاراته وان استانبول دست یافت.

خبرنگار ورزشی ، پنجمین مرحله لیگ جهانی کاراته وان از صبح جمعه ۱۸ خرداد ماه با حضور ۶۰۷ کاراته‌کا از ۶۳ کشور در شهر استانبول ترکیه آغاز شد و امروز (یکشنبه) نیز با برگزار دیدارهای رده‌بندی و نهایی به پایان می‌رسد.

در دیدار نهایی وزن ۷۵- کیلوگرم، بهمن عسگری به مصاف استانیسلاو هورنه از اوکراین رفت و پس از تساوی صفر - صفر در هانتی با رأی داوران مغلوب حریف اوکراینی خود شد. کاراته‌کا اوکراینی در کاراته وان اسپانیا در سال ۲۰۱۸ به مدال طلا و در کاراته‌وان‌های دبی و فرانسه به نشان برنز دست یافته بود.

بهمن عسگری نیز در روز نخست مسابقات (جمعه ۱۸ خرداد ماه) کار خود را با برتری  ۶ بر صفر مقابل دایسوکه واتانابه از ژاپن آغاز کرد و سپس پس از تساوی یک - یک مقابل روسلان یسماخانبت از قزاقستان با رأی داور برنده میدان شد. کاراته‌کای با اخلاق تیم ملی کاراته ایران در سومین دیدار به تساوی صفر - صفر مقابل چون سو از چین تایپه رسید و در هانتی با پنج پرچم پیروز شد.

عسگری در مرحله نیمه نهایی نیز مقابل گابور هارسپتکی از مجارستان بعد از نتیجه یک - یک با قانون سنشو برنده تاتامی شد و به دیدار نهایی راه یافت.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار