جام جهانی ۲۰۱۸| مسی پس از ورود به روسیه: آماده نبرد با هر تیمی هستیم اما مدعی قهرمانی نیستیم

لیونل مسی همراه با دیگر هم‌تیمی‌هایش در آلبی‌سلسته برای شرکت در جام جهانی وارد روسیه شدند و هواداران این تیم را برای کسب نتیجه امیدوار کرد.

و به نقل از نشریه اسپورت کاتالونیا، تیم ملی آرژانتین شب گذشته (شنبه) با پروازی ۴ ساعته از مبدا بارسلونا وارد روسیه شد و لیونل مسی در بدو ورودش به این کشور مصاحبه‌ای انجام داد و هواداران آلبی‌سلسته را به کسب نتیجه در این تورنمنت امیدوار کرد.

ستاره شماره ۱۰ بارسلونا در این مصاحبه به خبرنگاران گفت: ما با کلی امید و انگیزه به این رقابت‌ها آمده‌ایم و در این چند وقت اخیر به خوبی آماده شده‌ایم. ما از نظر فردی، بازیکنان بسیار بزرگی در تیم‌مان داریم و آمده‌ایم که شانه‌به شانه دیگر تیم‌ها بجنگیم اگرچه مدعی قهرمانی نیستیم.

مسی درباره این دوره از رقابت‌های جام جهانی اظهار داشت: مدعیان اصلی این جام در وضعیت خوبی هستند و همه آنها بازیکنان بزرگی دارند و در سطح بالایی قرار گرفته‌اند با این وجود به نظر من این جام تورنمنتی است که در آن سطح تیم‌ها به هم نزدیک و رقابت‌ها پایاپای خواهد بود. من در سه دوره جام جهانی شرکت کردم که شرایط هر کدام با دیگری متفاوت بود و واقعیت این است که از تمام آنها توانستم درس‌ها و نتایج مثبت و سازنده‌ای بگیرم.

مسی و هم‌تیمی‌هایش در گروه D با تیم‌های ایسلند، کرواسی و نیجریه رقابت خواهند داشت.

 

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار