لیگ جهانی کاراته استانبول| خاکسار و میرزایی به مدال برنز رسیدند

طراوت خاکسار و امیررضا میرزایی با برتری مقابل رقبای خود در دیدار رده‌بندی مسابقات لیگ جهانی کاراته وان استانبول به مدال برنز دست یافتند.

، پنجمین مرحله لیگ جهانی کاراته وان از صبح روز (جمعه ۱۸ خردادماه) با حضور ۶۰۷ کاراته کا از ۶۳ کشور در شهر استانبول ترکیه آغاز و امروز (یکشنبه) نیز با برگزار دیدارهای ردهبندی و نهایی به پایان می‌رسد.

طراوت خاکسار نماینده وزن ۵۵- کیلوگرم تیم ملی کاراته بانوان در دیدار رده‌بندی به مصاف " دورتا باناژک" از لهستان رفت و پس از تساوی صفر- صفر در هانتی به برتری رسید تا به مدال برنز دست پیدا کند.

طراوت خاکسار در این مسابقات ابتدا ۴ بر صفر "فدریکا ریکاردی" از ایتالیا را برد و در ادامه ۳ بر صفر از سد "توبا یاکان" از ترکیه گذشت.او در ادامه یک بر صفر "سابینا زاخاروا" از قزاقستان را برد و به نیمه نهایی رفت. او در دیدار نیمه نهایی ۳ بر یک از "ون یو ژون" از چین تایپه شکست خورد.

در دیدار رده‌بندی وزن ۶۷- کیلوگرم مردان نیز امیر رضایی به مصاف "تولار آقلارزاده" از آذربایجان رفت و پس از تساوی یک-یک با قانون سنشو به برتری دست یافت تا دومین مدال برنز ایران را کسب کند.

امیررضا میرزایی در این مسابقات ابتدا  ۵ بر یک از سد "جیانلوکا دویو" از ایتالیا گذشت اما در دومین دیدار خود ۵ بر ۴ مقابل "هیرتو گومیو" از ژاپن مغلوب شد او در جدول شانس مجدد۴  بر یک "جس روسیلو" از بلژیک را برد سپس ۲ بر صفر حریف ترکیه‌ای را مغلوب کرد و در ادامه ۳ بر صفر "ایکبولجان اوزاکوف" از ازبکستان را شکست داد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار