ترکیب تیم‌های بسکتبال دختران و پسران دانشگاه پیام نور مشخص شد

ترکیب تیم‌های بسکتبال دختران و پسران دانشگاه پیام نور برای شرکت در چهارمین دوره رقابت‌های بسکتبال ۳ در ۳ دانشجویان آسیا اعلام شد.

و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی، چهارمین دوره رقابت‌های بسکتبال ۳ در ۳ دانشجویان آسیا در کشور مالزی برگزار می‌شود که دو تیم دانشگاه تهران و پیام نور در بخش پسران و در بخش دختران برای اولین بار دو تیم از دانشگاه آزاد اسلامی و پیام نور در این رقابت‌ها شرکت خواهند کرد، به همین منظور ترکیب دو تیم دختران و پسران دانشگاه پیام نور اعلام شد.

بنا براین گزارش در پایان دومین مرحله اردو آماده سازی تیم بسکتبال بانوان پیام نور که به میزبانی دانشگاه پیام نور قزوین برگزار شد، ناهیده اسدی، ریحانه برزگری ، الناز سیاهی و مائده جعفری نفراتی هستند که به مربیگری سارا صادق وسرپرستی خانم حسن نائبی در این رقابتها شرکت خواهند کرد.

همچنین تیم پسران با ترکیب ابراهیم بیگی هرچگانی، شایان پورکاوه، علی اله وردی، رضا زارعی و به مربیگری محمد رضا اسلامی و سرپرستی دکتر علیرضا آبرود عازم این رقابت‌ها خواهند شد.

لازم به ذکر است تیم های برتر این مسابقات جواز حضور در رقابتهای لیگ جهانی بسکتبال ۳ در ۳ دانشجویان جهان را به دست خواهند آورد.

چهارمین دوره رقابتهای بسکتبال ۳ در ۳ دانشجویان آسیا ۲۰ الی ۲۳ تیرماه سال جاری در کشور مالزی شهر کوالامپور برگزار می شود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار