جام جهانی ۲۰۱۸| گزارش رسانه روس از روحیه عالی و لبخند ملی‌پوشان و هواداران ایرانی

یک رسانه روسی گزارشی درباره تیم ملی فوتبال ایران و هواداران منتشر کرد.

، خبرگزاری تاس روسیه درباره تمرین امروز (شنبه) تیم ملی فوتبال ایران نوشت: این تمرین یک ساعت به طول انجامید و بازیکنان ایرانی با لبانی خندان و روحیه‌ای عالی به کار با توپ پرداختند. اتسمفر بسیار خوبی میان اعضای تیم ملی فوتبال ایران مشهود بود. همچنین بیش زا ۱۰۰ تماشاگر ایرانی مقیم روسیه شاهد تمرین بودند. تماشاگران روسی نیز در جایگاه خود به آرامی نشسته بودند و بیشتر ۳ بازیکن ایرانی شاغل در لیگ برتر روسیه شامل سردار آزمون، سعید عزت‌اللهی و میلاد محمدی را تحت‌نظر داشتند.

این خبرگزاری دولتی روسیه سپس به نقل از یک هوادار ایرانی نوشت: در جام جهانی ۲۰۱۸ طرفدار روسیه و ایران هستم و می‌خواهم بازی‌های تیم ملی کشورم برابر مراکش و پرتغال را تماشا کنم. خوشحالم که تیم ملی فوتبال ایران در مسکو است و می‌خواهم آنها را حمایت کنم. فکر می‌کنم ایران بازی‌‌های خوبی در جام جهانی ۲۰۱۸ انجام دهد و امیدوارم در نخستین بازی برابر مراکش پیروز شود.

یکی دیگر از هواداران ایرانی تیم ملی فوتبال نیز به خبرگزاری تاس روسیه گفت: از تهران برای مدت ۲ هفته به روسیه آمده‌ام. از همه چیز در روسیه خوشم آمد و بلیت‌های هر ۳ بازی ایران در مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را دارم. بی‌صبرانه منتظر پیروزی نخست ایران برابر مراکش هستیم. برابر اسپانیا و پرتغال هم اگر بتوانیم حداقل امتیاز را کسب کنیم، بسیار خوب خواهد بود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار