نقی‌زاده: امیدوارم جواب اعتماد تراکتوری‌ها را بدهم/ توشاک مربی کارنامه‌دار و بزرگی است

هافبک جدید تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: از اینکه پیراهن تراکتورسازی را بر تن خواهم کرد خوشحالم و امیدوارم جواب اعتماد مسئولان این باشگاه را بدهم.

علیرضا نقی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی با ابراز خوشحالی از پیوستن به تراکتورسازی گفت: من چند پیشنهاد داشتم، ولی مسئله مهم این بود که با باشگاه گسترش فولاد قرارداد داشتم. وقتی بحث حضورم در تراکتورسازی مطرح و پیشنهاد رفتن به این تیم به من ارائه شد، با افتخار این پیشنهاد را پذیرفتم. بازی در تراکتورسازی احساس خوبی به من می‌دهد و از سال‌های گذشته هم دوست داشتم بازی در این تیم بزرگ را تجربه کنم. امیدوارم جواب اعتماد مسئولان تراکتورسازی را بدهم.

وی ادامه داد: من در مقطعی از فصل گذشته مصدوم بودم و شرایط مورد دلخواه من پیش نرفت. برای فصل بعد اما انگیزه زیادی دارم تا خودم را ثابت کنم و امیدوارم که بهترین عملکرد را داشته باشم. باشگاه هم تلاش می‌کند تا تیم پرقدرتی برای فصل بعد آماده کند و اطمینان دارم که تراکتورسازی می‌تواند فصل متفاوتی را برای هوادارانش رقم بزند.

هافبک جدید تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در مورد انتخاب سرمربی این تیم و توافق تراکتورسازان با جان توشاک نیز اظهار داشت: باشگاه در این مدت تلاش کرد تا بهترین گزینه را انتخاب کند. توشاک مربی بزرگ و کارنامه‌داری است که سابقه مربیگری در رئال مادرید را دارد. امیدوارم که تراکتورسازی با این مربی به بهترین جایگاه برسد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار