شاه‌علی‌دوست: سایپا باید قوی‌تر از فصل قبل باشد/ من در لیست دایی هستم

کاپیتان تیم فوتبال سایپا در فصل گذشته اعتقاد دارد که این تیم در فصل پیش‌رو باید قوی‌تر از هفدهمین دوره لیگ برتر باشد.

روزبه شاه‌علی‌دوست در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی در خصوص وضعیتش برای فصل آینده گفت: من برای فصل بعد هم در لیست مورد نظر دایی هستم و چند روز پیش هم از باشگاه تماس گرفتند تا این موضوع را به من بگویند. البته در حال حاضر باشگاه در راستای جذب بازیکنان جدید و بستن یک تیم پرقدرت تلاش می‌کند و ما هم در زمان مناسب با مسئولان باشگاه برای فصل آینده صحبت خواهیم کرد.

هافبک تیم فوتبال سایپا در ادامه خاطر نشان کرد: سال‌هاست که در سایپا بازی می‌کنم و خوشحالم که باز هم در لیست مورد نظر دایی قرار دارم. اگر قسمت شد و در سایپا ماندم، نهایت تلاشم را به کار می‌گیرم که فصل خوبی را در این تیم پشت سر بگذارم.

وی در خصوص جدایی علی قلی‌زاده از سایپا و رفتن او به شارلروای بلژیک نیز تصریح کرد: قلی‌زاده فوتبالیست بااستعدادی است که در سایپا رشد کرد و حالا به فوتبال اروپا رسیده است. برای قلی‌زاده آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم که او در تیم جدیدش بدرخشد. در گذشته هم بازیکنانی مثل شجاعی، کاوه رضایی و انصاری‌فرد برای سایپا بازی کردند که بعدها به فوتبال اروپا راه پیدا کردند و این برای باشگاهی مثل سایپا افتخار است.

کاپیتان تیم فوتبال سایپا در پایان اظهار داشت: ما فصل حساسی را در پیش داریم و در سه جام درگیر هستیم. سایپا باید قوی‌تر از فصل گذشته باشد و قطعاً کادر فنی و مسئولان باشگاه تلاش می‌کنند تا بهترین نفرات را جذب کنند.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار