دعوت از تیم‌های ملی کاراته برای برگزاری اردوهای مشترک در ازبکستان

فدراسیون کاراته ازبکستان با تقبل کلیه هزینه‌های اعزام، از تیم‌های ملی کاراته کشورمان برای برپایی اردوی مشترک دعوت بعمل آورد.

و به نقل از سایت فدراسیون کاراته، این درخواست در دیدار محمدصادق فرجی رئیس فدراسیون کاراته کشورمان و نورخان، رئیس جدید فدراسیون کاراته ازبکستان صورت گرفت.

در این نشست که در حاشیه لیگ جهانی کاراته وان در استانبول ترکیه برگزار شد، محمدصادق فرجی با اشاره به مشترکات اجتماعی و فرهنگی دو کشور، گفت: کاراته ازبکستان در سال‌های اخیر حرکت‌های رو به رشدی داشته و ما علاقمندیم همکاری مستمر و خوبی در بحث مسائل آموزشی، مربیگری و برگزاری اردوهای آماده سازی داشته باشیم.

فرجی همچنین از نورخان دعوت کرد برای مسابقات بین المللی جام ارومیه بهمراه تیم‌ملی کشورش به ایران بیاید.

در این جلسه که محسن آشوری، دبیر فدراسیون و رئیس سازمان تیم‌های ملی و مسعود رهنما، عضو کمیته فنی فدراسیون جهانی نیز حضور داشتند، رئیس فدراسیون کاراته ازبکستان گفت: با تغییر مدیریت در فدراسیون کشورش، تعامل بیشتر با کشورهای مطرح کاراته جهان از جمله ایران در دستور کار قرار دارد.

وی تاکید کرد: علاقمندیم از کاراته ایران به عنوان یکی از قدرت‌های برتر جهان و کشوری دوست و برادر برای برگزاری اردوهای مشترک با تقبل کلیه هزینه‌ها دعوت بعمل آوریم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار