جام جهانی ۲۰۱۸| شبکه ورزشی لهستان: ایران می‌تواند با بهترین‌های جهان بجنگد

یک رسانه معتبر تلویزیونی ورزشی لهستان تیم ملی فوتبال ایران را دارای توانمندی لازم برای مبارزه با بهترین‌های جام جهانی ۲۰۱۸ دانست.

، سایت شبکه پولست اسپورت لهستان در ارزیابی گروه B جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه نوشت: پرسش درباره گروه B  فقط یکی است و همه دندان‌های خود را برای رویارویی مستقیم ۲ تیمی تیز کرده‌اند که می‌توانند صدرنشین شوند. پرتغال قهرمان دوره اخیر جام ملت‌های اروپا که شاید قهرمان جهان شود. پرتغال با اسپانیا برای کسب رده اول گروه B مبارزه خواهد کرد، البته هر دو تیم نمی‌توانند خود را به خواب بزنند، زیرا رقابت‌های عجیب‌ و غریبی با ایران و مراکش خواهند داشت. بدون تردید ایران و مراکش در کمین اشتباهات بزرگان فوتبال جهان هستند.

پولست اسپورت سپس درباره تیم ملی فوتبال ایران می‌نویسد: ایران برای پنجمین‌ بار در جام جهانی فوتبال حضور می‌یابد اما در تاریخ فوتبال این کشور جستجوی موفقیت در تورنمنت‌های بزرگ بیهوده است. تیم ملی فوتبال ایران تنها پیروزی خود را در جام جهانی ۱۹۹۸ فرانسه با نتیجه ۲ بر یک برابر آمریکا به دست آورد. این بازی در زمان خودش یک زنگ بزرگ سیاسی بود. تیم ملی فوتبال ایران سبک اسپانیایی دارد، زیرا کارلوس کی‌روش پشت این تیم قرار دارد.

در ادامه تحلیل این رسانه مطرح ورزشی لهستان آمده است: کادر تیم ملی فوتبال ایران نباید انتظار بزرگی در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه داشته باشد اما نمایش چهار سال پیش این تیم در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل دلیلی را به همگان نشان داد که می‌توانند با بهترین‌های جهان بجنگند. تساوی با نیجریه تهدید کننده و مبارزه با تیم آرژانتین تا ثانیه‌های پایانی بازی اثبات کرد که در جام جهانی هیچ تیمی را نباید دست‌کم گرفت. تیم تحت‌هدایت کی‌روش در دوران آماده‌سازی تیم‌های ملی الجزایر و ازبکستان را شکست داد اما برابر تیم‌های ملی تونس و ترکیه شکست خورد.

پولست اسپورت در خاتمه با اتکای ایران به خط حمله قدرتمندش آورده است: ایران می‌تواند در خط حمله به سردار آزمون ببالد. بازیکنی که به مسی ایران معروف است. مهاجم روبین‌کازان هرگز تعداد قابل‌ توجهی گلزنی نکرده است اما در لیگ قهرمانان اروپا خوش درخشید. بازیکنان ایرانی در اردویژه هلند نیز خوش درخشیدند. در فصل اخیر این رقابت‌ها علیرضا جهانبخش آمارهای فوق العاده‌ای با ۲۱ گل زده  و ۱۲ پاس گل به ثبت رساند. رضا قوچان‌نژاد، دیگر مهاجم ایرانی اردویژه هلند است که در ۲ فصل قبل با ۱۹ گلی شانس آقای گلی بود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار