سراج: طرفدار صنعت نفت هستم و همیشه از این تیم حمایت می‌کنم/ من هم تعریف پائولو سرجیو را شنیده‌ام

مربی تیم فونبال صنعت نفت آبادان در فصل گذشته گفت: برای من فرقی ندارد چه کسی سرمربی تیم صنعت نفت است، چون طرفدار این تیم هستم و همیشه از آن حمایت می‌کنم.

بهنام سراج در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی در مورد قطع همکاری باشگاه صنعت نفت آبادان با فراز کمالوند و انتخاب یک مربی پرتغالی برای هدایت این تیم گفت: به‌هرحال تصمیم باشگاه این بود که برای فصل آینده مربی دیگری بیاورد. من فصل گذشته با کمالوند کار کردم و باید بگویم که کسب مقام هشتمی برای این تیم نتیجه نسبتاً خوبی بود. حالا توقع هواداران بالاتر رفته و مطمئناً صنعت نفت در فصل آینده کار سختی در پیش خواهد داشت.

وی در مورد انتخاب پائولو سرجیو به‌عنوان سرمربی جدید صنعت نفت خاطرنشان کرد: من شناخت زیادی از این مربی پرتغالی ندارم، اما تعریفش را شنیده‌ام. مثل اینکه او مربی کارنامه‌داری است. برای من مهم نیست چه کسی بالای سر تیم صنعت نفت باشد، چون طرفدار این تیم هستم و در هر شرایطی دوست دارم که تیم محبوبم موفق باشد.

مربی تیم فونبال صنعت نفت آبادان در پایان تصریح کرد: در حال حاضر موضوع جذب بازیکنان جدید بسیار مهم است. هر تیمی برای موفقیت نیاز به بازیکن خوب دارد و سرمربی جدید صنعت نفت هم نیاز به ابزار خوب دارد تا بتواند نتیجه بگیرد. امیدوارم صنعت نفت بهترین عملکرد را در زمینه جذب بازیکن داشته باشد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار