انتقال فدراسیون جودو به سالن شهید کشوری منتفی شد

انتقال فدراسیون جودو از سالن شهید افراسیابی به مجموعه ورزشی شهید کشوری منتفی شد.

خبرنگار ورزشی ، اواسط اردیبهشت ماه امسال محمد درخشان، رئیس فدراسیون جودو در واکنش به انتقال سالن شهید افراسیابی به رشته بسکتبال، این اتفاق را منوط به در اختیار گرفتن مجموعه شهید کشوری دانست و اعلام کرد اینگونه نخواهد بود که جودو سالن شهید افراسیابی را به بسکتبال واگذار کند اما سالنی را در اختیار نگیرد.

رامین طباطبایی، رئیس فدراسیون بسکتبال نیز پس از رسانه‌ای شدن این تصمیم مسئولان وزارت ورزش، خبر از بازسازی سالن شهید افراسیابی برای برگزاری مسابقات بسکتبال داد اما به نظر می‌رسد در حال حاضر این موضوع منتفی شده است و قرار نیست مسئولان فدراسیون جودو سالن شهید افراسیابی را به بسکتبال واگذار کنند.

محمد درخشان، رئیس فدراسیون جودو در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی ، در این خصوص اظهار داشت: انتقال سالن شهید کشوری زمانی قرار بود به فدراسیون بسکتبال واگذار شود که در قبال آن سالن شهید کشوری به ما واگذار شود اما با توجه به قرارداد این سالن با دانشگاه تربیت بدنی در حال حاضر عملا امکان جابه‌جایی وجود ندارد و موضوع منتفی است. حتی شیرودی مدیر مجموعه ورزشی شهید کشوری نیز در مصاحبه‌ای به این موضوع اشاره کرده است و با توجه به این شرایط عملا این جا به‌جایی منتفی است.

 

 

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار