پاشایی:‌ خوشحالیم که بازیکنان پارس جنوبی به تیم‌های بزرگ رفتند/ تیم ما دوباره جان می‌گیرد

مربی تیم فوتبال پارس جنوبی از اینکه تعدای از بازیکنان این تیم به تیم‌های بزرگی رفته‌اند، ابراز خوشحالی کرد.

حسین پاشایی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی در مورد جدایی چند بازیکن پارس جنوبی گفت: تا الان جدایی بازیکنانی مثل فروزان، طیبی، تیموری، محمدی‌مهر، دشتی، سینگ، صالحی و ... از تیم ما قطعی شده است. اکثر این بازیکنان در فصل گذشته جزو بازیکنان ثابت پارس جنوبی بودند که جدایی آنها می‌تواند روی تیم ما تأثیرگذار باشد، ولی از طرفی خوشحالیم که بازیکنان پارس جنوبی به تیم‌های بزرگ رفتند.

وی در ادامه افزود: بازیکنان پارس جنوبی دو سال کنار هم بازی کردند و مهدی تارتار هم برای آنها خیلی زحمت کشید. مطمئناً تارتار می‌تواند دوباره به این تیم بنزین سبز تزریق کند تا پارس جنوبی دوباره جان بگیرد. فقط امیدوارم که مسئولان استانی هم به فکر پارس جنوبی باشند، چون آقای رضاییان و مهندس یوسفی به تنهایی نمی‌توانند کار را جلو ببرند. پارس جنوبی برای فصل آینده به حمایت مسئولان استانی نیاز دارد.

مربی تیم فوتبال پارس جنوبی در پایان تصریح کرد: تا الان سه بازیکن جدید جذب کرده‌ایم و تارتار تلاش می‌کند تا برای فصل بعد باز هم یک تیم پرقدرت بسازد. بازیکنان پارس جنوبی دو سال کنار هم بودند و توانستیم عملکرد خوبی داشته باشیم، امیدوارم در فصل جدید هم تیم خوبی را راهی مسابقات کنیم و از حمایت مسئولان استانی هم بهره ببریم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار