الیاسی: انتخاب توشاک کار بزرگی بود/ هیچ بازیکنی را برای نیم‌فصل جذب نمی‌کنیم

سرپرست باشگاه تراکتورسازی تبریز گفت: محمدرضا زنوزی شخصاً با جان توشاک مذاکره کرده است و به نظرم انتخاب این مربی کاری بزرگ بود که صورت گرفت.

عباس الیاسی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی درباره انتخاب جان توشاک به‌عنوان سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز اظهار داشت: مذاکرات با توشاک را زنوزی شخصاً انجام داده است و بیشتر خود او در جریان جزئیات قرارداد این سرمربی قرار دارد. در هر صورت به نظرم در وضعیت فعلی انتخاب این مربی کار بزرگی بود.

وی در واکنش به این پرسش که آیا همچنان در فصل آینده نیز به‌عنوان سرپرست باشگاه تراکتورسازی به کار خود ادامه خواهد داد،‌ گفت: خیر، فعلاً تا وضعیت باشگاه روشن شود، هستم.

بیشتر بخوانید
توشاک تا ۱۰ روز دیگر به ایران می‌آید

سرپرست باشگاه تراکتورسازی در مورد رقم قرارداد جان توشاک با این باشگاه تصریح کرد: رقم قرارداد این مربی خوب است، نگران نباشید.

الیاسی درباره مذاکره باشگاه تراکتورسازی با بازیکنان جدید و اینکه گفته می‌شود سروش رفیعی نیز با این باشگاه مذاکره کرده است، عنوان کرد: مهم قولی بود که برای انتخاب سرمربی سرشناس داده شده بود که انجام شد. با بازیکنان هم مذاکرات در حال انجام است. رضا مهاجری و رسول خطیبی مسئول این کار هستند و آنها مذاکراتی را با برخی از بازیکنان از جمله سروش رفیعی داشته‌اند.

بیشتر بخوانید:
سروش رفیعی از مسئولان تراکتورسازی فرصت خواست

«آیا اینکه گفته می‌شود سروش رفیعی قصد دارد فقط در نیم‌فصل اول در تراکتورسازی حضور داشته باشد، صحت دارد؟»، وی در واکنش به این پرسش گفت: همان‌طور که گفتم دوستان در حال مذاکره با بازیکنان هستند،‌ اما ما بازیکنی برای نیم‌فصل نمی‌گیریم!

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار