ادعای یک نشریه اسپانیایی: توافق رونالدو با اداره مالیات اسپانیا برای پرداخت جریمه نقدی

یک رسانه اسپانیایی مدعی شده است که ستاره پرتغالی رئال مادرید قصد دارد بابت تخلف مالیاتی‌اش در فاصله سال‌های ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۴ به اداره مالیات اسپانیا جریمه نقدی سنگینی بپردازد.

، نشری کنفیدنسیال اسپانیا، وکلای پرونده تخلف مالیاتی کریستیانو رونالدو و اداره مالیات اسپانیا در آستانه توافق برای مختومه شدن این پرونده قرار دارند.

برطبق این توافق، رونالدو می‌پذیرد که مرتکب ۴ فقره تخلف مالیاتی شده است و با پرداخت جریمه نقدی آنها، از رفتن به زندان نجات پیدا می‌کند. به این ترتیب رونالدو با خودداری از ادامه تلاش‌هایش برای اثبات بی‌گناهی خود و اعتراف به تخلفاتش برای اعلام نکردن درآمدهای واقعی حاصل از فعالیت‌های تبلیغاتی‌اش، شامل تخفیف در مجازاتش می‌شود.

طبق اعلام منابع نزدیک به پرونده مالیاتی رونالدو، مهاجم پرتغالی تیم فوتبال رئال مادرید باید رقمی بین ۱۸ تا ۲۰ میلیون یورو به عنوان جریمه و دیرکرد مالیات‌های معوقه‌اش بپردازد. عملی شدن توافق صورت گرفته میان طرفین به نظر دولت جدید اسپانیا بستگی خواهد داشت. رونالدو می‌‌خواست که پرونده‌اش قبل از رفتن به جام جهانی بسته شود، هرچند که ظاهراً او به خواسته‌اش نخواهد رسید.

 

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار