غفور: تیم‌های آسیایی در حدی نیستند که برای ایران کری بخوانند

قطر پاسور تیم ملی والیبال ایران گفت: چینی‌ها قبل از این بازی حرف‌های زیادی زده بودند اما ما نشان دادیم تیم‌های آسیایی در حدی نیستند که برای ایران کری بخوانند.

و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، امیر غفور ستاره تیم ملی ایران در دیدار با چین بعد از پیروزی تیم ملی گفت: بازی با چین برای ما خیلی مهم بود زیرا این تیم رقیب آسیایی ماست و بعد از اینکه برابر ژاپن شکست خورده بودیم، نباید این اجازه را می‌دادیم تا تیم‌های آسیایی احساس کنند می‌توانند ما را شکست دهند.

وی افزود: چینی‌ها قبل از این بازی حرف‌های زیادی زده بودند اما ما نشان دادیم تیم‌های آسیایی در حدی نیستند که برای ایران کری بخوانند. امروز، سرویس خوب نکته مثبت تیم ما بود و توانستیم دریافت آنها را به خوبی خراب کنیم. از توپ‌های برگشتی نیز به خوبی استفاده کردیم و راحت بردیم. امیدوارم این روند در بازی های آینده نیز ادامه داشته باشد.

غفور در واکنش به این موضوع که با وجود مصدومیت در ترکیب ایران به میدان رفتی، تصریح کرد: مسابقات بسیار فشرده است و ما هر هفته یک قاره و فصل عوض می‌کنیم و برنامه خواب ما چند ساعت تغییر می‌کند. البته این موضوع برای همه است و مصدومیت نیز برای همه رخ می‌دهد. این فشردگی باعث شد که مینیسک من آسیب ببیند. امروز نیز MRI گرفتیم و مشکل روی زانوی من وجود دارد اما امروز به بازی رفتم و امیدوارم در ادامه بهتر شود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار