کولاکوویچ: امروز بازیکنانم انگیزه بالاتری داشتند/ قول جنگی تمام عیار مقابل برزیل و روسیه را خواهم داد

سرمربی تیم ملی والیبال گفت: اتفاقی که بین تیم چین و ایران افتاد، مورد مهمی نبود اما به بازیکنانم انگیزه داد.

و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال ایران بعد از پیروزی ۳ بر صفر برابر چین در نشست خبری اظهار داشت: بازی امروز برایمان بسیار مهم بود چون باخت دو بازی قبل در آرژانتین برایمان سخت بود. البته عملکرد بازیکنان هم امروز بالاتر از حد انتظار من بود.

او ادامه داد: بعد از سفر طولانی ۳۸ ساعته به روسیه، بازیکنانم به خوبی، با انگیزه بالا و با قدرت در اینجا از دو روز پیش تمرین کردند. امروز واکنش بازیکنانم برابر عملکرد تیم چین به موقع و خوب بود.

وی افزود: البته بازی پیشین چین برابر فرانسه هم آنقدر خوب بود که نشان دادند چینی‌ها از پتانسیل بالایی برخوردارند. البته یک اتفاق هم بین تیم چین و ایران افتاد که مورد مهمی نبود اما به بازیکنان انگیزه داد. امروز بازیکنانم انگیزه بالاتری داشتند.

سرمربی تیم ملی ایران در ادامه درباره بازی های بعد ایران در روسیه خاطرنشان کرد: من به بهترین‌ها امید دارم. دو بازی بعدی ما برابر تیم‌های قدرتمند برزیل و روسیه میزبان خواهد بود. قولی نمی‌دهم اما قول جنگی تمام عیار را خواهم داد. بازی در میادین بزرگ برابر تیم‌های قدرتمند برای بازیکنانم تجربه خوبی به شمار می‌آید و از اهمیت بالایی برخوردار است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار