گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از روسیه|ضدتاکتیک علیه مراکشی‌ها؛ در سر کی‌روش چه می‌گذرد؟

همه در پس این هستند تا تاکتیک کارلوس کی‌روش را برای دیدار نخست تیم ملی در جام جهانی ۲۰۱۸ متوجه شوند.

خبرنگار اعزامی از روسیه، تیم ملی فوتبال کشورمان اولین بازی خود را در جام جهانی جمعه آینده (۲۵ خرداد) در سن پترزبورگ مقابل مراکش انجام خواهد داد. در فاصله یک هفته به این بازی همه به دنبال این هستند تا تاکتیک و ترکیب تیم ملی را برای این بازی شناسایی کنند، اما در یک سردرگمی عجیب قرار گرفته‌اند.

از آنجایی که تیم ملی در بازی با ترکیه فوتبالی هجومی را ارائه کرد، برخی تعجب کرده‌اند که آیا ایران مقابل مراکش هم با این ترکیب بازی خواهد کرد یا اینکه شرایطی متفاوت خواهد داشت. با این حال هنوز کسی نمی‌داند در سر کی‌روش چه می‌گذرد، اما برخی تحلیل‌ها حاکی از این است که سرمربی تیم ملی به دنبال ضدتاکتیک علیه مراکشی‌هاست. تاکتیک شاگردان رنار پرس بسیار قوی است و از همین‌رو آنها زمانی موفق به اجرای این تاکتیک خواهند شد که تیم مقابل آنها با ترکیبی هجومی به میدان برود و در اصل آنها باید توپ را در اختیار ایران قرار بدهند، اما در مقابل کارلوس کی‌روش می‌تواند با همین سیستم شانس غلبه بر مراکش را بیشتر کند.

روز گذشته در تمرین تیم ملی هم خبرنگاری آرژانتینی حاضر شده بود که به همین مسئله و پرس خوب ایران مقابل تیم ملی کشورش در جام جهانی قبلی اشاره کرد. البته او کار تیم ایران را در این دوره از جام جهانی بسیار سخت دانست، اما می‌گفت ایران می‌تواند این بار هم مانند بازی با آرژانتین سورپرازی داشته باشد.

تیم ملی فوتبال کشورمان در گروه B این رقابت‌ها با تیم‌های مراکش، اسپانیا و پرتغال همگروه است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار