زلاتان: رسانه‌ها باعث شدند جام جهانی را از دست بدهم

کاپیتان سابق تیم ملی سوئد می‌گوید جوسازی رسانه‌های کشورش سبب شده است که او در حسرت همراهی زردپوشان اسکاندیناوی در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه بماند.

، زلاتان ابراهیموویچ نرفتنش به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به همراه تیم ملی سوئد را تقصیر رسانه‌ها دانست.

ایبرا پس از صعود تاریخی سوئدی‌ها به جام جهانی با غلبه بر ایتالیا در پلی‌آف، ابراز امیدواری کرد که همراه با این تیم به روسیه سفر کند اما یان اندرسون، سرمربی سوئد ترجیح داد که به همان بازیکنانی اعتماد کند که این تیم را به جام جهانی رسانده بودند و به این ترتیب زلاتان را دعوت نکرد. در همین حال رسانه‌های سوئدی هم با تأیید تصمیم اندرسون از بازگشت ابراهیموویچ چندان استقبال نکردند.

ابراهیموویچ که ماه ژانویه منچستریونایتد را به مقصد لس‌آنجلس گلکسی آمریکا ترک کرد، گفت: ذهیت رسانه‌های سوئدی اینگونه است. اسم من جزو اسامی معمول مردم سوئد نیست، خودم هم رویکرد عامه مردم سوئد را ندارم و مانند آنها رفتار نمی‌کنم هرچند با این وجود هنوز هم در تیم ملی رکورددار هستم. به نظر من جام جهانی، بزرگترین ضیافت فوتبال است. بهترین بازیکنان دنیا همگی آنجا حضور دارند. زلاتان اما آنجا نیست در حالی که باید حضور می‌داشت.

زلاتان ادامه داد: من چیز‌هایی که باید می‌بردم را برده‌ام. در آژاکس، یوونتوس، اینتر، بارسلونا، میلان، پاری‌سن‌ژرمن، منچستریونایتد و گلکسی بازی کرده‌ام. اگر بازیکنی راه و روش بازی کردن را نمی‌داند، چرا توانسته در بزرگترین تیم‌های دنیا بازی کند و با آنها قهرمان شود؟ من راه پیروز شدن را می‌دانم، باور کنید و این کار را هم به خوبی انجام می‌دهم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار