جام جهانی ۲۰۱۸|رونمایی از دیوار قهرمانان در سامارا و استقرار ۳۷ آمبولانس مجهز در مسکو

با حضور سفرای رسمی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه از دیوار قهرمانان در یکی از شهرهای میزبان این رقابت‌ها رونمایی خواهد شد.

و به نقل از سرویس رسانه‌ای روسیه ۲۰۱۸، امروز (پنجشنبه) با حضور نیکول رودومانکینا (قهرمان دوومیدانی پارالمپیک) و تاگیر چایبووایف (قهرمان جودوی المپیک) به‌عنوان سفرای جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه از دیوار قهرمانان در شهر سارامارا رونمایی می‌شود.

در دیوار قهرمانان شهر سامارا جمله‌های به‌یاد ماندنی ورزشکاران معروف، هنرمندان و نویسندگان حک شده است. طراح این ایده در شهر میزبان جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه سیایلف، هنرمند روسی است. در شهر سامارا شش بازی مراحل گروهی، یک بازی از مرحله یک هشتم نهایی و یک بازی از نیمه نهایی این رقابت‌ها برگزار خواهد شد.

خبر دیگر از روسیه و جام جهانی ۲۰۱۸ فوتبال استقرار ۳۷ آمبولانس مجهز به تجهیزات نوین پزشکی در شهر مسکو جهت خدمات‌دهی به هواداران و میهمانان این رقابت‌هاست.

شهرداری مسکو با انتشار این خبر اعلام کرد: ۳۷ آمبولانس برای جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در نظر گرفته شده است تا بتوانند به بیماران در سطح خیابان‌های  مسکو کمک‌های فوری و مؤثر در مسیر رسیدن به بیمارستان برسانند. این آمبولانس‌ها مجهز به سیستم کنترل ضربان قلب، شاخص‌های حیاتی بیمار و دستگاه تهویه مصنوعی هستند. همچنین سیستم اتوپاس (دستگاه احیای قلبی و ریوی) در آمبولانس‌ها تعبیه شده است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار