مسلمان: از ابتدا گفته بودم اولویتم ذوب‌آهن است/ از سپاهان، تراکتورسازی و سایپا پیشنهاد داشتم

هافبک جدید تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: از باشگاه‌های سپاهان، تراکتورسازی و سایپا پیشنهاد داشتم اما از ابتدا گفته بودم اولویت من ذوب‌آهن است.

و به نقل از سایت باشگاه ذوب‌آهن، محسن مسلمان که ظهر امروز (پنجشنبه) با حضور در دفتر مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن قرارداد دو ساله‌ای را با این تیم بست، ضمن ابراز خوشحالی از بازگشت به ذوب‌آهن گفت: از اینکه بار دیگر در باشگاه ذوب‌آهن حضور دارم، بسیار خوشحالم و امیدوارم فصل خوبی را با تیم فوتبال ذوب‌آهن در پیش داشته باشم.

وی در ادامه افزود: با توجه به شرایط پیش‌آمده در باشگاه پرسپولیس و اینکه برانکو رسماً اعلام کرد که به من نیازی ندارد، با وجود پیشنهادهایی از باشگاه‌های سپاهان، تراکتورسازی و سایپا، اولویت اول من همان‌طور که پیش از این اعلام کرده بودم، ذوب‌آهن بود و امروز با قراردادی دو ساله به تیم فوتبال ذوب‌آهن پیوستم. اطمینان دارم با مدیریت خوب و آرامشی که در باشگاه ذوب‌آهن وجود دارد، روزهای خوبی را در اصفهان سپری خواهم کرد.

هافبک جدید تیم فوتبال ذوب‌آهن در پایان تصریح کرد: در اردوهای اول تیم ملی با آقای امید نمازی کار کرده‌ام و خوشحالم که باز هم موقعیتی فراهم شد که در تیم فوتبال ذوب‌آهن و زیر نظر ایشان فوتبالم را ادامه بدهم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار