ایران‌پوریان: اگر اسم و رسمی دارم، مدیون تراکتورسازی و هوادارانش هستم/ اختلافی با ساغلام نداشتم

مدافع جدید تیم فوتبال سپاهان گفت: من بازیکن قدرنشناسی نیستم و اگر در فوتبال اسم و رسمی دارم، این را مدیون تراکتورسازی و هوادارانش هستم.

خبرگزاری تسینم، محمد ایرانپوریان که چند روز پیش با عقد قراردادی ۲ ساله به سپاهان پیوست، در مورد جدایی از تراکتورسازی، هدف‌هایش در سپاهان و ... به سوالات خبرنگار ورزشی تسنیم پاسخ داد که متن این گفت‌و‌گو با شرح زیر است:

تسنیم: چرا از تراکتورسازی جدا شدی؟

دوست ندارم این موضوع را باز کنم. فقط می‌توانم بگویم که ۸ سال در تبریز روزهای خوبی داشتم و همیشه از هواداران پرشور تراکتورسازی به نیکی یاد می‌کنم. حال هر مسئله‌ای در گذشته به وجود آمد دیگر تمام شده است، من بازیکن قدرنشناسی نیستم و اگر اسم و رسمی دارم، مدیون تراکتورسازی و هوادارانش هستم. من برای این تیم آرزوی بهترین‌ها را دارم.

تسنیم: در مورد واگذاری تیم به زنوزی چه صحبتی داری؟

خوشحالم که تیم را به ایشان دادند و به آقای زنوزی تبریک می‌گویم. او می‌تواند تراکتورسازی را موفق کند.

تسنیم: چرا فصل گذشته برای تراکتورسازی اینقدر بد بود؟

ما در جذب بازیکن محروم بودیم و همین موضوع باعث شد تا تیم دچار مشکلات زیادی شود. تیم فصل بدی را پشت سر گذاشت ولی فصل گذشته برای من خوب بود چون ۸ گل زدم و ۶ پاس گل دادم و بیشترین بازی را برای تراکتورسازی انجام دادم.

تسنیم: این درست است که در یک مقطع کوتاه با ساغلام اختلاف داشتی؟

اصلاً درست نیست و هیچ وقت با مربیانم دچار اختلاف نشدم. من در یک بازی برابر الغرافه نیمکت‌نشین شدم که به تصمیم سرمربی احترام گذاشتم و در همان بازی در دقیقه ۲۰ به میدان آمدم. من هیچ اختلافی با ساغلام نداشتم.

تسنیم: در مورد انتخاب سپاهان صحبت کن.

من چند پیشنهاد از تیم‌های تهرانی و شهرستانی داشتم، اما در نهایت ترجیح دادم سپاهان را انتخاب کنم. هواداران تراکتورسازی و سپاهان ارتباطی خوب با هم دارند و این دو باشگاه قبلاً هم پیمان خواهرخواندگی با هم امضا کردند.

تسنیم: می‌گویند سپاهان امسال به صورت نجومی هزینه کرده است. در این مورد چه نظری داری؟

من یک بازیکن هستم و صحبت در مورد هزینه‌های سپاهان در حیطه وظایف من نیست. در ضمن خیلی از تیم‌ها بیشتر از سپاهان هزینه می‌کنند که به چشم نمی‌آید.

تسنیم: فکر می‌کنی سپاهان امسال مدعی قهرمانی باشد؟

صحبت از قهرمانی زود است. در فوتبال نمی‌توان قول داد اما می‌توانم این قول را بدهم که شخصاً به عنوان یک بازیکن نهایت تلاشم را برای موفقیت سپاهان به کار خواهم گرفت. سپاهان تیمی است که همیشه شخصیت قهرمانی دارد و امیدوارم با کمک هواداران به جایگاه اصلی‌اش برسد.

تسنیم: آیا از مبلغ قراردات با سپاهان راضی هستی؟

برای من مسائل مالی در اولویت نبود و در تراکتورسازی هم چنین شرایطی داشتم. من به خاطر پول جدا نشدم. سال‌های قبل هم پیشنهادهای خوبی داشتم اما از تراکتورسازی جدا نشدم.

تسنیم: از اینکه در تیم ملی نیستی چه احساسی داری؟

من در این چند سال عملکرد خوبی داشتم اما ناراحتم که دعوت نشدم. کوچکترین حق من دعوت به تیم ملی بود تا حداقل کادر فنی مرا ببیند ولی این اتفاق رخ نداد. نمی‌دانم که برای رسیدن به تیم ملی به عنوان یک مدافع چکار باید می‌کردم که نکردم.

تسنیم: در خصوص خط خوردن سید جلال و وریا غفوری چه صحبتی داری؟

آنها دوستان من هستند که عملکرد بسیار خوبی داشتند و خیلی ناراحت شدم که خط خوردند. جای این دو بازیکن در تیم ملی خالی است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار