برگزاری اردوی تدارکاتی تیم فوتبال المپیک ایران در ۲ گروه

اردوی آماده‌سازی تیم فوتبال المپیک کشورمان در دو گروه از ۱۲ خرداد ماه در مرکز ملی فوتبال ایران آغاز می‌شود.

و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، اردوی تدارکاتی تیم فوتبال المپیک کشورمان از ۱۲ لغایت ۲۴ خرداد ماه در مرکز ملی فوتبال ایران در دو گروه برگزار می‌شود. 

گروه اول 

 از ساعت ۱۷ روز شنبه ۱۲ خرداد ماه تا ساعت ۱۲ روز پنجشنبه ۱۷ خرداد ماه در  مرکز ملی فوتبال ایران  برگزار می‌شود. 

اسامی بازیکنان دعوت شده گروه اول به شرح زیر است:

استان تهران: حمیدرضا طاهرخانی، احمد بهاروند و امیرحسین جعفریان (پرسپولیس)، محسن سفیدچقایی (عقاب تهران)، طاها شریعتی (سایپا)، امیرحسین بیات، امیرحسین یحیی‌زاده و نیما داغستانی (نفت تهران)، ایمان عباس‌زاده (مقاومت امید)، امیرحسین کارگر و حسین حیدری (استقلال)، علی بلاشی (دلوار افزار)، مهدی فیض‌آبادی (پیکان) و امیرحسین حسین‌زاده (مقاومت تهران)
استان خوزستان: حسن پورحمیدی و وحید نامداری (استقلال خوزستان)، رضا جبیره، محمدرضا غبیشاوی و حسین ساکی  (صنعت نفت آبادان)
استان اصفهان: سعید کریمی لیشتر (ذوب آهن) و مهدی رحیمی (سپاهان)
استان خراسان رضوی: سینا زامهران (مشکی‌پوشان)
استان آذربایجان شرقی: نیما مختاری (گسترش فولاد)، محمد مسلمی‌پور، محمدرضا آزادی و مهدی محمدیان (تراکتورسازی)
استان کرمان: علیرضا آرتا (مس کرمان)
استان گیلان: امیرمحمد جعفری (ملوان بندرانزلی)
استان فارس: محمدرضا احمدی و رضا کرملا چعب

گروه دوم 

 از ساعت ۱۷ روز پنجشنبه ۱۷ خرداد تا ساعت ۱۲ روز پنجشنبه ۲۴ خرداد در  مرکز ملی فوتبال ایران برگزار می‌شود. 

اسامی بازیکنان دعوت شده گروه دوم به شرح زیر است:
استان تهران: محمد سلطانی‌مهر، رضا جعفری، علی شجاعی، حسین نخودکار و الهیار صیاد منش (ساپیا)، امید نورافکن و مهدی قائدی (استقلال)، ابوالفضل رزاق‌پور، امیر روستایی، محمد خدابنده‌لو (پیکان)، شهاب عادلی (نفت تهران)، احمدرضا احمدوند (مقاومت تهران)، شاهین عباسیان و محمدامین اسدی (پرسپولیس)
استان خوزستان: عارف آقاسی و مجتبی نجاریان (فولاد خوزستان) و یونس دلفی (استقلال خوزستان)
استان اصفهان: مهران درخشان‌مهر و نیما طاهری (ذوب‌آهن) و عارف غلامی و رضا دهقانی (سپاهان)
استان خراسان رضوی: مهدی مهدیخانی و محمد آقاجانپور (پدیده)
استان آذربایجان شرقی: علی طاهران (تراکتورسازی)، محمد خرم‌الحسینی (گسترش فولاد)
استان کرمان: امیرحسین امیرطاهری (مس کرمان)
استان گیلان: نیما میرزازاد (ملوان بندرانزلی) و رضا شکاری
استان مرکزی: آرش قادری (آلومینیوم اراک)
استان بوشهر: محمد محبی (شهرداری بوشهر)

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار