ایرانی‌ها ما را شوکه کردند

سردار گوللر: در جام جهانی طرفدار ایران هستم

سردار گوللر، بازیکن مشهور تیم‌‌ ملی ترکیه در پایان دیدار برابر ایران با خوش رویی دعوت خبرنگار “ورزش سه” برای گفت و گوی اختصاصی با سایت ما را پذیرفت.

به گزارش “توپ” سردار گوللر که در تیم عثمانلی اسپور ترکیه بازی می‌کند در ابتدای صحبت از ما سوال می‌کند ترکی صحبت کنم و یا انگلیسی و وقتی پاسخ می‌شنود که باید به غیر از زبان مادری صحبت کند با خنده می‌گوید: انگلیسی زیاد نمی‌دانم اما حرف می‌زنیم.


گوللر حرف‌های خود را این گونه آغاز کرد: ایران بسیار تیم خوبی بود و‌ خوب بازی کرد؛ اما این تیم ترکیه با استعداد و سازماندهی خوبی دارد و توانست بازی را ببرد. با این حال من در جام جهانی طرفدار تیم ملی ایران خواهم بود؛ چرا که ایران یک کشور مسلمان است و من امیدوارم ایران هر چه بیشتر صعود کند و بیشتر در جام جهانی حضور داشته باشد.

 

 

 


سوال بعدی از سردار در رابطه با حضور پر تعداد هواداران ایرانی در ورزشگاه فاتح تریم بود که او با لبخند گفت: من شوکه شدم. وقتی با تیم ملی ترکیه بازی می‌کنم عادت دارم تماشاگران بیشتری از خودمان ببینم؛ اما امشب ایرانی‌ها بیشتر بودند که این برای ما غافلگیرکننده بود. من امیدوارم‌ روزی به ایران بیایم و‌ مسابقات شما را از نزدیک ببینم چون‌ هواداران خیلی خوبی دارید.
او‌ درباره‌ی اینکه کدام بازیکن ایرانی را می‌شناسد، بیان کرد: من فقط پیام (صادقیان) را می‌شناسم که در تیم عثمانلی بازی می‌کند. از بین بازیکنانی که امروز مقابل آن‌ها بازی کردم کسی را نمی‌شناسم؛ اما آن‌ها بازیکنان بسیار خوب و با استعدادی داشتند. شماره هفت (مسعود شجاعی) و شماره بیست و سه (رامین رضاییان) شما فوق‌العاده بودند.

 


صحبت آخر سردار هم پیام او به هواداران فوتبال ایران بود. وی رو به دوربین گفت: همگی به روسیه بروید و از تیم ملی ایران حمایت کنید که این یک چالش بزرگ است. من امیدوارم با استفاده از این فرصت موفقیت بزرگی به دست آورید.

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار