سلطانی‌فر: تهدید آمریکا فرصتی برای وحدت ملی است/ امروز بیشتر از قبل نیازمند حاکمیت اندیشه‌های امام هستیم

وزیر ورزش و جوانان گفت: با توجه به شرایط امروز جامعه بیش از هر زمان دیگر نیازمند حاکمیت اندیشه‌ها، باورها و مکتب امام راحل هستیم.

و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی‌فر در دیدار جامعه بزرگ ورزش و جوانان کشور با آیت الله سیدحسن خمینی به مناسبت بیست‌ونهمین سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) یادگار امام به دلیل حضور در جمع اهالی ورزش و جوانان به‌عنوان پیشگامان عرصه دفاع از کیان نظام و آرمان‌های امام راحل تقدیر کرد.

وزیر ورزش و جوانان از آیت الله سیدحسن خمینی یک چهره چند وجهی در عرصه‌های سیاسی، فقهی و اجتماعی و صاحب‌نظر عنوان و تصریح کرد: یادگار امام در عرصه ورزش نیز بسیار مطلع و صاحب‌نظر است و تحلیل‌های بسیار خوبی دارد. ایشان همیشه بار و یاور جامعه ورزش بوده و غنیمتی برای کشور و جامعه ورزش است.

سلطانی‌فر با اشاره به شرایط کشور و حاشیه‌های برجام اظهار داشت: در شرایط فعلی و با گذشت ۴۰ سال از انقلاب اسلامی بیش از هر زمان دیگری نیازمند حاکمیت باورها و مکتب امام راحل هستیم.

وی گفت: آنچه واقعیت دارد جملات، عبارت‌ها، توصیه‌ها و رهنمودهای معمار کبیر انقلاب اسلامی با باورهای ما عجین و آمیخته شده است.

وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: در همه عرصه‌ها نیازمند این مهم هستیم که در جهت تحقق اندیشه‌های امام و تبلور در عرصه‌های اجتماعی قدم‌های اساسی برداریم.

سلطانی‌فر با اشاره به اقدامات کینه توزانه در کاخ سفید علیه ایران گفت: آنها قصد دارند که نگذارند ایران به چهلمین فجر انقلاب شکوهمند اسلامی برسد که این تهدید یک فرصت جدی برای ما در کشور است که پایه‌های وحدت ملی و انسجام ملی را تحکیم کنیم.

وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران توانسته گلیم خود را در قبال دشمنی‌های مختلف از آب بیرون بکشد و در توفان حوادث در مسائل تحریم‌ها همچون سروی کهن بایستد و قد علم کند، اظهار داشت: هیچ قدرتی توانایى مقابله با اراده ملت ایران را ندارد و ملت ایران با عزم و اراده و دنبال کردن آرمان‌های امام راحل به روند رشد و توسعه ادامه می‌دهد.

وزیر ورزش و جوانان در بخش دیگری از سخنانش ورزش را ابزاری برای ارتقا غرور ملی و وحدت ملی دانست و تصریح کرد: با توجه به تأثیرگذاری ورزش در وحدت ملی بایستی قدرتمندتر و سرافرازتر از گذشته در میادین ورزشی حاضر شویم و موجبات نشاط ملی را فراهم کنیم.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار