گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از ترکیه| حضور دنیزلی و تاج و تشویق شدید دایی و کی‌روش + تصاویر

رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان دیدار دوستانه ایران و ترکیه را از نزدیک تماشا می‌کند.

خبرنگار اعزامی  از ترکیه، دیدار دوستانه تیم‌های ملی ترکیه و ایران از ساعت ۲۱:۱۵ امشب (دوشنبه - به وقت استانبول و ۲۲:۴۵ به وقت تهران) در ورزشگاه باشاک‌شهیر فاتح تریم شهر استانبول آغاز شده است.

* پیش از آغاز بازی از بلندگوهای ورزشگاه موسیقی‌های حماسی ترکیه‌ای پخش می‌شد.

* هنگام اعلام ترکیب دو تیم هواداران ایرانی و ترکیه‌ای حسابی بازیکنان تیم خودی را تشویق کردند. علیرضا جهانبخش با هیجان بیشتری تشویق شد و نوبت به کارلوس کی‌روش که رسید این هیجان چند برابر شد.

* علی دایی ۱۰ دقیقه مانده به آغاز بازی، در ورزشگاه حاضر و برای حضور در جایگاه ویژه مجبور شد از کنار زمین چمن نیم دور ورزشگاه را بچرخد که تماشاگران ایرانی و ترکیه‌ای حسابی او را تشویق کردند. میزان محبوبیت علی دایی در ورزشگاه بیش از اندازه زیاد بود که برای لحظاتی ورزشگاه را صدای دست و سوت کر کننده گرفته بود.

* پژمان جمشیدی و آتیلا حجازی نیز در ورزشگاه حضور دارند. محمد تقوی، بازیکن سابق استقلال و تیم ملی نیز به عنوان کارشناس و مفسر در جایگاه خبرنگاران حاضر شده است.

* مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان نیز در ورزشگاه حاضر است.

* مصطفی دنیزلی، سرمربی پیشین پرسپولیس هم از حاضرین در ورزشگاه است.

* علی دایی در کنار مصطفی دنیزلی نظاره‌گر بازی است.

* پس از برخورد شدید چایلار با سردار آزمون ابتدا هواداران ایرانی به شدت اعتراض کردند و سپس اعتراض کارلوس کی‌روش به داور بازی و بازیکن ترکیه جو ورزشگاه را ملتهب کرد.

* علیرضا بیرانوند پس از مهار ابتدای بازی روی موقعیت تک به تک حسابی از روی سکوها تشویق شد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار