شکست یک نیمه‌ای تیم ملی ایران مقابل ترکیه

نیمه نخست دیدار دوستانه تیم‌های ملی فوتبال ترکیه و ایران با شکست شاگردان کی‌روش به اتمام رسید.

، تیم ملی فوتبال کشورمان از ساعت ۲۲:۴۵ امشب (دوشنبه) به وقت تهران در دیداری دوستانه در وزشگاه باشاک‌شهیر شهر استانبول به مصاف تیم ملی ترکیه رفته است که نیمه نخست این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود تیم ترکیه به پایان رسید. تک گل نیمه نخست این مسابقه را جنک توسون در دقیقه ۵ وارد دروازه ایران کرد.

قضاوت دیدار ترکیه - ایران را والنتین کوالنکو ازبکستانی بر عهده دارد.

ترکیب تیم ملی ایران: علیرضا بیرانوند، احسان حاج‌صفی، رامین رضاییان، روزبه چشمی، میلاد محمدی، مسعود شجاعی، مرتضی پورعلی‌گنجی، کریم انصاری‌فرد، علیرضا جهانبخش، مهدی طارمی و سردار آزمون.

ترکیب تیم ملی ترکیه: سرکان کرینتیلی، هاکان آیهان، چائلار سویونجو، حسن علی کالدیریم، شنر ازبایراکلی، مهمت توپال، اوکای یوکوشلو، امره آک بابا، یوسف یازجی، جنگیز اوندر و جنک توسون.

دقیقه ۲: توپ در رفت و برگشت پشت مدافعان ایران به توسون، مهاجم ترکیه رسید که بیرانوند موقعیت تک به تک را از این بازیکن گرفت.

دقیقه ۵: پاس در عمق بازیکنان تیم ترکیه پشت مدافعان ایران به توسون مهاجم این تیم رسید و این بازیکن با یک سرتوپ زیبا روزبه چشمی را از پیش رو برداشت و توانست گل اول بازی را برای ترکیه به ثمر برساند.

دقیقه ۱۲: نفوذ بازیکنان تیم ملی از عمق دفاع ترکیه به سردار آزمون رسید که ضربه این بازیکن را دروازه‌بان ترکیه مهار کرد.

دقیقه ۱۶: در این لحظه از بازی بازهم پاس در عمق بازیکنان ترکیه به یوسف یازجی رسید که بیرانوند به زیبایی ضربه این بازیکن را راهی کرنر کرد.

دقیقه ۲۱: شوت روی پای احسان حاج‌صفی با فاصله اندک از روی دروازه ترکیه به بیرون رفت.

 دقیقه ۲۵: نفوذ زیبای علیرضا جهانبخش از جناح چپ و پاس او به احسان حاج‌صفی این بازیکن را در موقعیت تک به تک با دروازه‌بان ترکیه قرار داد، اما ضربه این بازیکن به بدن دروازه‌بان حریف برخورد کرد.

دقیقه ۲۶: علیرضا جهانبخش با کار تکنیکی زیبا مدافع حریف را از پیش رو برداشت، اما شوت این بازیکن را سرکان کرینتیلی، دروازه‌بان ترکیه با یک عکس‌العمل خوب دور کرد.

دقیقه ۳۳: شوت جنگیز اوندر از پشت محوطه جریمه با عکس‌العمل بیرانوند راهی کرنر شد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار