تاوکیو: ونتورا توهم زده که از سرمربیگری ایتالیا استعفا کرده بود

رئیس پیشین فدراسیون فوتبال ایتالیا ادعای سرمربی سابق این تیم در مورد مخالفت با استعفای او را تکذیب کرد.

، ادعای جامپیرو ونتورا، سرمربی سابق تیم ملی ایتالیا مبنی بر اینکه او پس از جدال آتزوری و مقدونیه در مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ استعفای خود را تقدیم فدراسیون فوتبال این کشور کرده بود، بی‌اساس از آب درآمد، حداقل طبق ادعای کارلو تاوکیو، رئیس وقت فدراسیون فوتبال ایتالیا.

ونتورا شب گذشته (یکشنبه) مدعی شده بود اگر پیش از ناکامی ایتالیا مقابل سوئد در پلی‌آف جام جهانی کنار‌ نرفته تا شخص دیگری جانشین او شود، به دلیل مخالفت تاوکیو با استعفا او بوده است. اکنون اما تاوکیو این ادعا را تکذیب کرده است.

رئیس سابق فدارسیون فوتبال ایتالیا در این باره گفت: چیز‌هایی که من شب گذشته شنیدم توهم بودند، دروغ محض. فقط کافیست از میکله اووا و له‌له اوریالی (دو تن از مسئولان فدراسیون فوتبال ایتالیا در زمان ریاست تاوکیو) بپرسید. من با تیم ملی به مقدونیه سفر نکرده بودم، چون در خارج از کشور تعهداتی داشتم که می‌بایست به آنها عمل می‌کردم، اما ونتورا همیشه به من می‌گفت که می‌خواهد یک جام جهانی فوق‌العاده را با تیم ملی تجربه کند.

تاوکیو ادامه داد: ونتورا هرگز استعفایش را به من اعلام نکرد و حرف‌هایش ذره‌ای واقعیت ندارند. من با ونتورا تنها و تنها درباره پول صحبت و از هر لحاظ او را راضی کردم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار