پیرلو: مانچینی باید کارش در تیم ملی ایتالیا را از صفر آغاز کند

هافبک پیشین آتزوری معتقد است که روبرتو مانچینی باید در تیم ملی فوتبال ایتالیا کارش را از صفر آغاز کند.

، آندره‌آ پیرلو که بیش از ۱۰۰ بازی ملی و قهرمانی در جام جهانی ۲۰۰۶ با پیراهن ایتالیا در کارنامه‌اش به ثبت رسیده، با اشاره به انتصاب مانچو به عنوان سرمربی جدید آتزوری در گفت‌وگو با رادیو «مونت‌کارلو» فرانسه گفت: مانچینی مربی مهمی برای تیم ملی فوتبال ایتالیا است. او اما باید از صفر و بااشتیاق کارش را شروع کند و تمرکزش را روی بازیکنان جوان بگذارد که بتواند ایتالیا را دوباره تبدیل به تیمی رقابتی کند.  

وی همچنین با اشاره به اینکه قصد دارد وارد مرحله جدیدی از دوران حرفه‌ای‌اش شود، اظهار داشت: خودم هم در ماه سپتامبر دوره‌های مربیگری را آغاز خواهم کرد. می‌خواهم مدرک مربیگری را اخذ کنم چون نمی‌دانید که در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد.

پیرلو در مورد هفتمین قهرمانی متوالی یوونتوس در رقابت‌های مختلف هم خاطرنشان کرد: هفتمین قهرمانی پیاپی یووه من را سورپرایز نکرد و این چرخه قهرمانی می‌تواند ادامه پیدا کند. در فصل اخیر بازی داگلاس کاستا را خیلی دوست داشتم و او چیزهای زیادی برای یوونتوس به ارمغان آورد. میرالم پیانیچ هم هر سال بهتر می‌شود و بازیکن مهمی برای یوونتوس است.

پیرلو همچنین در مورد هافبک آلمانی لیورپول که گفته می‌شود در آستانه پیوستن به راه‌راه پوشان تورین است، گفت: امره جان به لحاظ فیزیکی هافبک قدرتمندی است و سبک بازی‌اش من را به یاد سامی خدیرا می‌اندازد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار