واکنش مدیر مجموعه ورزشی آزادی به درگیری رکابزن المپیکی با حراست این ورزشگاه

مدیر مجموعه ورزشی آزادی به خبر درگیری ملی‌پوش دوچرخه‌سواری کشورمان با حراست این مجموعه واکنش نشان داد.

، ناصر محمودی‌فرد در گفت‌وگو با برنامه «تهران ورزشی» در رادیو تهران، درباره خبر درگیری مهدی سهرابی، عضو تیم ملی دوچرخه‌سواری کشورمان با حراست مجموعه ورزشی آزادی به هنگام ورود به این مجموعه اظهار داشت: این برای نخستین بار بود که چنین اتفاقی در زمان حضور من در مجموعه آزادی رخ داد. من پس از این اتفاق با دبیر فدراسیون دوچرخه‌سواری و ورزشکار یادشده صحبت کردم. فکر می‌کنم اگر کمی صبوری به خرج بدهیم و ظرفیت لازم را داشته باشیم، چنین مسائلی قابل حل است. هر چند که در مجموع هیچ مشکلی هم نبود.

وی افزود: این اولین بار بود که چنین اتفاقی رخ می‌داد، اما همین اتفاقات کم هم نباید بیفتد. فدراسیون‌های مختلفی به داخل مجموعه ورزشی آزادی تردد دارند. شاید این ورزشکار کارت تردد خود را به همراهش نداشته است. به‌هرحال همین کارت، معرف افراد است. فکر می‌کنم با دو دقیقه صحبت و ... مشکل حل می‌شود.

مدیر مجموعه ورزشی آزادی همچنین درباره اعتصاب کارگران به دلیل عدم دریافت حقوق‌شان گفت: بسیاری از کارها برون‌سپاری شده و در اختیار پیمانکاران است. البته این افراد، کارگران آزادی نبودند، اما پیمانکاران طبق قانون باید توان مالی برای پرداخت را داشته باشند و مسئولیت بر عهده پیمانکاران است. ما با پیمانکار مربوطه برخوردیم کردیم و از اول خرداد نیز تغییر لازم را به وجود آوردیم. پس از آن نیز در قراردادهای جدید دقت بیشتری کردیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار