تکواندو قهرمانی آسیا| احمدی به مدال نقره رسید/ تکواندو ایران در پایان روز دوم هم طلایی نشد

با شکست احمدی در دیدار نهایی وزن ۶۳- کیلوگرم رقابت‌های قهرمانی آسیا همچنان تکواندو ایران در حسرت کسب مدال طلا از این مسابقات باقی ماند.

، بیست و سومین دوره مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۱۸ – ویتنام با حضور ۲۶۷ تکواندوکار از ۳۴ کشور از روز گذشته (شنبه) در سالن «پوتوا» هوشیمینه آغاز و امروز نیز با پیگیری رقابت‌های  اوزان ۶۳-، ۸۰- و ۸۷- کیلوگرم مردان و ۵۳-، ۶۷- و ۷۳- کیلوگرم گروه زنان به پایان رسید.

در دیدار نهایی وزن ۶۳- کیلوگرم، سروش احمدی مقابل "گانگ مین چو" از کره‌جنوبی با نتیجه ۱۷ بر ۱۳ مغلوب شد تا به مدال نقره دست پیدا کند. سروش احمدی در این رقابت‌ها ابتدا با نتیجه ۲۰ بر ۷ از سد "آرون آگوجوف"از فیلیپین گذشت.وی در مرحله یک‌چهارم نهایی نیز با نتیجه۱۷ بر ۹ مقابل "دانگ کوان فام" از ویتنام پیروز شد. نماینده وزن ۶۳- کیلوگرم ایران در مرحله نیمه‌نهایی به مصاف "تومنبایر مولوم" از مغولستان رفت و به برتری ۱۷ بر ۴،  دست یافت.

مدال نقره احمدی با توجه به کسب سهمیه مسابقات قهرمانی آسیا در مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی در رنکینگ تیمی محاسبه نخواهد شد. 

امروز مهدی خدابخشی در وزن ۸۰- کیلوگرم و احمد محمدی در وزن ۸۷- کیلوگرم نیز به نشان برنز دست یافتند تا همچنان تکواندو ایران در حسرت کسب مدال طلا باشد. روز گذشته نیز فرزان عاشورزاده، ناهید کیانی و مهدی جلالی به مدال نقره و آرمین هادی‌پور به مدال برنز دست یافته بودند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار