تکواندو قهرمانی آسیا| مدال نقره وزن ۷۴- کیلوگرم بر گردن جلالی

مهدی جلالی نماینده وزن ۷۴- کیلوگرم کشورمان با قبول شکست برابر نایب قهرمان جهان ۲۰۱۷ بر سکوی نایب قهرمانی وزن ۷۴- کیلوگرم مسابقات قهرمانی آسیا ایستاد.

و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، بیست و سومین دوره مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۱۸ – ویتنام با حضور ۲۶۷ تکواندوکار از ۳۴ کشور از ساعت ۶:۳۰ صبح (به وقت تهران) امروز (شنبه – ۵ خردادماه) در سالن «پوتوا» هوشیمینه آغاز و به مدت ۳ روز ادامه خواهد داشت.

مهدی جلالی تکواندوکار وزن پنجم کشورمان پس از یک‌دور استراحت، ابتدا رو در روی «ابراهیم المووللاد» عربستان قرار گرفت و ۲۴ بر ۴ به برتری رسید؛ در ادامه با «محمد حمودا» از قطر مبارزه کرد و راهی مرحله نیمه‌نهایی شد.

نماینده وزن ۷۴- کیلوگرم در سومین دیدار به مصاف «دای یانگ کیم» کره‌ای رفت و ۸ بر ۷ پیروز میدان شد؛ مهدی در فینال این رقابت‌ها برابر «نیکیتا رافالوییچ» ازبک نایب قهرمان جهان ۲۰۱۷ قرار گرفت ونتیجه را ۱۵ بر ۷ واگذار کرد و بر سکوی نایب قهرمانی این دوره از رقابت‌ها ایستاد.

هدایت تیم مردان برعهده فریبرز عسکری به عنوان سرمربی، علی محمد بسحاق و حسن فلاحی_راد به عنوان مربی است.

گفتنی است؛ مسابقات قهرمانی آسیا G۴ است و به نفرات اول تا سوم به ترتیب ۴۰، ۲۴ و ۱۴.۴۰ امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیکی تعلق می گیرد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار