رقابت‌های جودو گرندپری چین|نماینده کشورمان حریفان خود را شناختند/ خجسته نخستین نماینده جودو ایران در تاتامی چین

قرعه‌کشی رقابت‌های جودوی گرند پری برگزار شد و نمایندگان ایران حریفان خود را شناختند.

، مرحله پنجم از رقابت‌های گرندپری جودو در سال ۲۰۱۸ از روز جمعه ۴ خردادماه در شهر "هوهات" چین آغاز خواهد شد و ۴ نماینده جودوکشورمان به مصاف رقبای خود خواهند رفت. 

در نخستین روز این مسابقات، فردا(جمعه) و در وزن ۶۶- کیلوگرم، علیرضا خجسته بعد از استراحت در دور نخست، در اولین پیکار خود به مصاف" نیکولاس جاکوب" از کانادا خواهد رفت و در صورت برتری با برنده جودوکاران آمریکا و قزاقستان دیدار خواهد کرد. در این وزن ۳۵ جودوکار به رقابت خواهند پرداخت.

همچنین در روز شنبه (پنجم خردادماه) محمدمحمدی بریمانلو در وزن ۷۳- کیلوگرم به رقابت با رقبای خود خواهد پرداخت. بریمانلو که در دور نخست با قرعه استراحت روبرو شده است در دور دوم به مصاف "جورج فرناندز" از پرتغال خواهد رفت تا در صورت برتری به مصاف برنده پیکار جودوکاران چین و یونان برود. در این وزن نیز ۳۹ جودوکار به رقابت با بکدیگر خواهند پرداخت.

یکشنبه (ششم خردادماه) و در روز پایانی مسابقات وحید نوری در وزن ۹۰- کیلوگرم در گام نخست به مصاف "اسلام کازبازیف" از قزاقستان می رود. نماینده کشورمان در صورت پیروزی باید با برنده مبارزه چین و ترکمنستان مبارزه کند. در این وزن نیز ۲۹ جودوکار حضور دارند.

در وزن ۱۰۰+ کیلوگرم نیز جواد محجوب بعد از استراحت در دور نخست با برنده دیدار جودوکاران چین و قزاقستان مبارزه خواهد کر. در این وزن نیز ۲۲ جودوکار نیز حضور دارند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار